Vyblednuté a staré umelé kvety väčšina ľudí jednoducho vyhodí do koša: Táto žena ich zhromažďuje a premieňa na úžasné veci!

Umelé kvety väčšina ľudí považuje skôr za gýč, ako za peknú a estetickú výzdobu. Pestré okvetné lístky časom vyblednú a pôsobia ošúchaným, starým a zanedbaným dojmom.

Umelé kvety väčšina ľudí považuje skôr za gýč, ako za peknú a estetickú výzdobu. Pestré okvetné lístky časom vyblednú a pôsobia ošúchaným, starým a zanedbaným dojmom. Jedinou možnosťou je teda jednoducho ich vyhodiť a nahradiť novým kusom, prípadne staviť na živé kvety. Andrea je šikovná žena, ktorá v minulosti považovala umelé kvety za maximálny gýč a nevedela si predstaviť, že by si s nimi niekto mohol vyzdobiť dom. Keď sa jej takéto kvety dostali do rúk povedala si, že nemá čo stratiť a preto skúsi malý experiment. Kvety namočila do zmesi z lepidla a nechala zaschnúť – ani sama nečakala, že výsledok bude taký skvelý. Po škaredých kvetoch nie je ani stopy a namiesto nich je na svete krásna dekorácia, ktorá poslúži na dekoráciu darčekov, obrazových rámov alebo iných kreatívnych výtvorov.

Najlepšie nápady na váš e-mail

Nechajte sa inšpirovať! Každý deň vám pošleme súhrn najlepších nápadov priamo na váš e-mail.

A to ani zďaleka nie je všetko, stačí, ak vyblednuté kvety nastriekate farebným sprejom, ponoríte do vody, alebo jednoducho zavesíte na stenu ako akúsi živú stenu. Napokon, pozrite sa sami, aké skvelé veci z nich môžete vytvoriť.

zdroj: pinterest