Vonkajšie rolety, ako ich možno nepoznáte! V hlavnej role: farby

Nie sú rolety ako rolety. Priznajme si – často sa rozhodujeme na základe vzhľadu. Preto jedným z hlavných parametrov pri výbere tých pravých vonkajších roliet je práve aj ich farba. Možno ste však nevedeli, že vonkajšie rolety Minirol si môžete zvoliť podľa vlastného vkusu – záleží len na type roliet.

Predokenné rolety z lamiel

Chceli by ste menej výraznú béžovú či sivú, alebo sa chcete radšej odviazať a siahnete po rolete napríklad zelenej farby? Pri predokenných roletách si môžete vybrať z veľkej palety rôznych farieb a odtieňov známeho vzorkovníka RAL. Všetky viditeľné časti rolety, teda box, vodiace lišty, koncovú lamelu a aj lamely, vám následne podľa vášho priania nalakujeme. Áno, presne tak, my sami. Výrobca produktov Minirol sa totiž môže pýšiť svojou vlastnou práškovou lakovňou. A nie hocijakú – patrí medzi hŕstku moderných práškových lakovní v Českej republike, ktoré vlastnia svetovú certifikáciu Qualicoat. Tá vám zaručuje kvalitu práškových náterov na hliníkových roletách.

Ak tiahnete k prírodným farbám a vzorom, určite vás poteší aj možnosť zvoliť si rolety v drevenom dekore. Nedarí sa vám vybrať si medzi farbami tú pravú? Váhate medzi dvoma odtieňmi? Minirol myslí aj na nerozhodných! S možnosťou lakovania bicolor môžete mať rolety dokonca v dvoch farbách – z každej strany inú.

Screenové rolety

Túžite po vonkajších roletách, zároveň však nechcete prísť o výhľad von? Tak budú pre vás pravdepodobne ideálne screenové clony proti slnku. A, samozrejme, aj tento model roliet si môžete vybrať v palete niekoľkých odtieňov. Celý rám screenovej rolety, ktorý sa skladá z boxu, vodiacej lišty a koncovej lamely, môže byť v niektorej zo základných farieb. Ak je vám to málo, určite ich dokážeme nalakovať aj podľa akejkoľvek vašej osobnej preferencie zo vzorkovníka RAL. Rovnako ako pri lamelových roletách, dekor dreva na screenových roletách môže zdobiť váš dom aj v tomto prípade. Okrem samotného rámu je treba vybrať si aj vzor tkaniny roliet.

Tak čo, už ste sa rozhodli? Ak si ešte nie ste úplne istí, aký typ roliet sa do vášho domu bude hodiť najlepšie, prečítajte si hlavné dôvody, kedy zvoliť predokenné rolety a kedy zase skôr tie screenové.

Sme Minirol, teší nás!

Kvalitnú tieniacu techniku alebo garážovú bránu na mieru môžete mať doma a aj vo svojej firme! Sme Minirol – dodávateľ screenových clôn, predokenných roliet, sietí do okien a rolovacích garážových brán. Od roku 2002 na trhu zastupujeme spoločnosť Building Shutter Systems, svetového špecialistu na rolovacie systémy. Radi splníme vašu predstavu o vysnívanej tieniacej technike.

Picture of Inzercia

Inzercia

Platená inzercia. Články s týmto označením nie sú redakčným obsahom portálu. Viac informácií o možnostiach spolupráce nájdete na www.dobremedia.sk.

Dnes najobľúbenejšie