Video: Prúžok z plastovej fľaše priložila k žehličke. Pozrite sa, čo vytvorila!

Kto by bol povedal, aké skvelé veci sa dajú vytvoriť z obyčajnej plastovej fľaše. Táto žena vám ukáže jedinečný a skutočne netradičný postup, vďaka ktorému si môžete vyrobiť celkom nový kúsok do vašej bižutérie – skvelý náramok s dizajnom, aký si sami zvolíte. Na tento originálny kúsok potrebujete len obyčajnú plastovú fľašu, nožnice, lepiacu pásku, žehličku a lak na nechty. Pozrite sa, aké je to jednoduché!

Ďalšie nápady z plastových fliaš!

To však nie je prípad týchto šikovných ľudí, ktorí na internete ukázali, čo všetko je možné z platových PET fliaš vyrobiť. Vďaka nim uvidíte, že plastové fľaše vám môžu ešte dlho pomáhať ako praktické pomôcky či vkusné dekorácie.

Podnožka

Fľaše navzájom spevníme a ich vrch prikryjeme vankúšom. Následne celý objekt pokryjeme farebnou látkou a pohodlná podnožka je na svete.

Rýchly postrekovač

Postrekovač sa pri starostlivosti o záhradku vždy hodí. Ak momentálne žiaden nemáte, môžete si ho jednoducho vytvoriť z plastovej fľaše.

Najlepšie nápady na váš e-mail

Nechajte sa inšpirovať! Každý deň vám pošleme súhrn najlepších nápadov priamo na váš e-mail.Vertikálna záhradka

Tip pre všetkých, ktorí nemajú veľa priestoru a predsa chcú pestovať rastliny. Využite fľaše ako mini črepníky, ktoré zavesíte na vonkajšiu stenu vášho príbytku.

Mini skleník

Rastlinkám sa bude dariť v chránenom a teplom prostredí vo vnútri plastovej pokrývky. Nezabudnite na fľaši vyrobiť malé otvory pre dobrú cirkuláciu vzduchu.


Jednoduché krmidlo pre vtáky

Fľašu stačí zavesiť na strom, naplniť ju semienkami a hostina pre vtáčiky sa môže začať.