V kancelárii ako doma

Aj kanceláriu môžeš mať peknú. Ja som kedysi zariaďovala svoju kanceláriu. Tešila som sa na to. Celé som si to nakreslila ako to chcem mať. Vyrazila na nákupy. Vybrala som si kancelársky stôl, krásnu pohodlnú stoličku, poličky, a ďalší stolík kde som podpisovala zmluvy z obchodnými partnermi. Všetko som si zariadila tak aby sa mi to páčilo a mala som z toho veľmi dobrý pocit.

Výber nábytku

Moja veľmi dobrá priateľka si zariaďuje kanceláriu teraz. Chce jednoducho zmenu. Už to cíti tak, že sa potrebuje osamostatniť. Ísť svojou vlastnou cestou. Prizvala ma k jej zariaďovaniu kancelárie. Budeme spolu vyberať kancelársky nábytok. Všetky tie krásne stoličky. Koberec k nábytku alebo možno peknú plávajúcu podlahu. Peknú veľkú sedaciu súpravu aby mala usadiť klientov, keď prídu. A pre seba krásny kancelársky stôl, kam si položí počítač.

Nábytok do kancelárie treba vyberať rovnako šikovne ako nábytok domov do bytu či domu. Predsa len tam tráviš minimálne osem hodín za deň a to možno aspoň päť dní v týždni. Ja som si dávala záležať na výbere lebo som tam skutočne trávila veľa času. Potrebovala som sa tam cítiť pokojne a spokojne zároveň.

Zariaď si to inak

Kancelária je pre niekoho skoro ako domov. Skutočne tam trávi veľa času a práve preto ju potrebuje mať zariadenú pekne. Niektorí fanúšikovia feng shui si radi zariadia pracovňu presne v takomto štýle. Prípadne si môžeš zariadiť pracovňu alebo kanceláriu vo vintage štýle ako to má rada moja iná kamarátka. Je to ten štýl taký ja to volám ošúchaný nábytok, jednoducho taký starodávny štýl. Jej sa to veľmi páči. Skutočne to vie pekne zladiť a mne sa to tak tiež páči.

Zariaďovanie kancelárie sa stalo tak trochu moja zábava. Kamarátky ma volajú, keď si idú zariaďovať novú kanceláriu. Pretože vedia, že sa pri tom vždy dobre zabavíme. Je to jednoduché, keď si to jednoduché spravíš.

Kancelársky nábytok už je tak variabilný, že si môžeš zariadiť aký potrebuješ štýl a čo sa ti páči. Prípadne to striedať podľa nálady.

(PR)

Picture of Inzercia

Inzercia

Platená inzercia. Články s týmto označením nie sú redakčným obsahom portálu. Viac informácií o možnostiach spolupráce nájdete na www.dobremedia.sk.

Dnes najobľúbenejšie