Namiesto toho, aby prázdne fľaše vyhodila, namáča ich do tohto roztoku: Stačí pár sekúnd a na obyčajný odpad sa budete razom pozerať celkom inak!

Výborný tip od šikovnej tvorilky. Sklenené fľaše od vína a dokonca ani olivového oleja či brandy nikdy u nej doma nekončia v koši.

Výborný tip od šikovnej tvorilky. Sklenené fľaše od vína a dokonca ani olivového oleja či brandy nikdy u nej doma nekončia v koši. Namiesto vyhodenia ich jednoducho namočí do tohto roztoku, vďaka ktorému jedným ťahom odstráni etiky aj s lepidlom. Fľaše sú okamžite perfektne čisté a ona to samozrejme hneď aj patrične využije. Pozrite si tie parádne nápady, sú skutočne skvelé!

Ako na to?

Prázdne fľaše naplňte čo najhorúcejšou vodou a vložte do umývadla, ktoré rovnako napustíte čo najhorúcejšou vodou. Do vody pridajte 1/2 šálky jedlej sódy, 1 lyžicu saponátu a 2 šálky octu. Zmes začne okamžite reagovať a šumieť. Keď reakcia skončí, etikety pôjdu dolu jedným ťahom. Fľaše sú perfektné čisté a čo je najlepšie, máte dokonale čisté aj umývadlo :-). Teraz môžete z fliaš vytvárať perfektné veci.

Dajte dovnútra LED svetielka

Dnes najobľúbenejšie