V tejto mini-kuchynke z čias socializmu sa človek ledva pohol: Manžel zbúral priečku medzi susednou izbou a do týždňa splnil žene sen o dokonalej kuchyni, úžasné!

Pôvodný majitelia z bytu odišli a zanechali tak, ako byt kedysi sami prevzali. Keďže išlo o obdobie osemdesiatych rokov minulého storočia, sami si viete predstaviť, že dispozícia bytu, ako aj vybavenie zodpovedalo vtedajším štandardom socialistického dizajnu – maličká kuchyňa z umakartu susediaca s mini obývačkou a samozrejme, nemôže chýbať rohový jedálenský kút

Pôvodný majitelia z bytu odišli a zanechali tak, ako byt kedysi sami prevzali. Keďže išlo o obdobie osemdesiatych rokov minulého storočia, sami si viete predstaviť, že dispozícia bytu, ako aj vybavenie zodpovedalo vtedajším štandardom socialistického dizajnu – maličká kuchyňa z umakartu susediaca s mini obývačkou a samozrejme, nemôže chýbať rohový jedálenský kút. Keď byt kúpili mladý manželia, mali o svojom novom bývaní samozrejme iné predstavy. Zatiaľ čo pre ženu, bola predstava kuchyne snov na tomto mieste v nedohľadne, šikovný manžel hneď vedel, čo s priestorom urobí. Zavolal si na pomoc bratov, švagra a pustili sa do práce. V priebehu jedného týždňa sa im podarilo zväčšiť priestor a z mini-kuchynky urobili kuchyňu snov – ako inak v kombinácií fialová-biela, ktorú manželka zbožňuje. Priestor opticky zväčšili priehľadnými dverami a rozložením svetiel, ktoré socialistickú mini-kuchyni transportovali do modernej doby. Krásna premena, čo poviete?

Pred premenou

Po premene