Na dvor priniesol koly, vedrá a igelit: Odteraz jeho manželka nemusí kupovať drahé kvetináče v obchode, tento nápad dostane aj vás!

Ak si neviete predstaviť, čo z tejto zvláštnej kombinácie môže vzniknúť, ste na tom podobne ako manželka tohoto kreatívneho pána.

Tento muž sa rozhodol vyskúšať skutočne originálny projekt do záhrady, ktorý našiel na internete. Všetko, čo na to potreboval boli drevené koly, vedro, staré kusy látky a betónová zmes. Ak si neviete predstaviť, čo z tejto zvláštnej kombinácie môže vzniknúť,  ste na tom podobne ako manželka tohoto kreatívneho pána. Tá si totiž myslela, že manžel sa len pustil do jarného upratovania garáže. On jej však namiesto toho, pripravil úžasné prekvapenie sériu unikátnych črepníkov do záhrady. Až keď ich uvidela spomenula si, ako pred manželom len-tak prehodila, že si plánuje kúpiť nové črepníky do záhrady a na terasu. On jej ich namiesto kúpy vlastnoručne zhotovil a originálne vyzdobil. Tomu sa povie pozorný a milujúci manžel!

Na vytvorenie unikátnych črepníkov potrebujeme:

Vedro

Kôl

Staré kusy látky

Betónovú zmes

Lepidlo do betónu (Duvilax, Kleber) prípadne môžeme použiť iné prímesy zvyšujúce plasticitu a pevnosť betónu

...

Igelit – na pokrytie vedier, aby sa neušpinili, aj na pokryte látky namočenej v betónovej zmesi

Postup:

Aby podčiarkol ich jedinečnosť. Nakoniec ich nastriekal farbou v spreji a musíme povedať, že výsledok je naozaj pôsobivý, čo myslíte?

Ďalšie nápady na krásne kvetináče zo starých uterákov a betónovej zmesi

zdroj: ok