Úľava už o 20 sekúnd: Najjednoduchší spôsob, ako poraziť infekciu prínosových dutín!

Vyskúšajte tip lekára Davida Wolfeho, ktorý na riešenie nepríjemného problému navrhuje tento jednoduchý postup. Jeho účinky-úľavu od nepríjemných príznakov, by ste mali pocítiť už o 20 sekúnd.

Samozrejme, infekcia prínosových dutín nie je žiadnym závažným problémom, ohrozujúcim zdravie. Ide však o veľmi nepríjemný stav, počas ktorého si pacient užije svoje. Bolesť hlavy, neschopnosť dýchať nosom, hučanie v ušiach a samozrejme neustále smrkanie, kýchanie a podobné nepríjemné prejavy infekcie. Poraziť infekciu samozrejme nejde hneď, chce to určitý čas a samozrejme aj adekvátnu liečbu. Ukazuje sa, že staviť na tabletky z lekárne, ktoré len maskujú symptómy a neliečia príčinu, nemusí byť najlepším riešením. Často sa totiž problémy po krátkom čase opäť vrátia.

Správny dotyk a silný prírodný liek

Doktor David Wolfe navrhuje pre ľudí trpiacich nepríjemnou infekciou prínosových dutín jednoduché riešenie, ktoré pomôže už o 20 sekúnd. Sila jeho účinku spočíva v kombinácii silných prírodných surovín a vyvíjaní tlaku na konkrétny bod na vašom tele. Ide o bod medzi obočiami, tesne nad koreňom nosa. Jeho stimulácia pomôže uvoľniť hlien a uľaví od bolesti, ktorú nahromadený hlien spôsobuje. Tiež prispieva k rýchlejšiemu uvoľneniu dýchacích ciest. Tlak je potrebné vyvíjať vždy nepretržite, minimálne 20 sekúnd.

To však nie je všetko. Stimuláciu tlakového bodu je potrebné doplniť silným prírodným liekom, ktorý spája silu veľmi účinných surovín. Podľa Wolfeho je ich spojenie kľúčové v boji proti infekcií prínosových dutín. Jeho najväčší prínos je v tom, že nielen potlačí nepríjemné príznaky, ale zároveň infekciu lieči.

Na prípravu potrebujeme:

1/4 šálky nefiltrovaného jablčného octu

½ šálky vriacej vody

1 lyžicu medu

...

Šťavu z ½ citrónu

1 lyžičku kajenského korenia

Postup:

Začneme tým, že do šálky nalejeme vriacu vodu. Do vody vmiešame ocot, pridáme med a kajenské korenie. Keď sa med celkom rozpustí a voda trochu ochladí, pridáme citrónovú šťavu. David Wolfe odporúča piť nápoj denne počas až do celkového ústupu príznakov. Nápoj pite po dúškoch tak, že si ho vždy rozdelíte na ráno, obed a večer. Podľa jeho slov pocítite zlepšenie už po prvej procedúre. Nezabúdajte pitie nápoja kombinovať so stimuláciou tlakového bodu. Úľavu vraj pocítite už o 20 sekúnd!

zdroj: home.remedydaily