100% účinná pomoc pri bronchitíde a dýchacích problémoch: Inhalujte aspoň 1x denne odvar z týchto dvoch surovín a raz dva je po kašli!

Netrápte sa viac únavným kašľom a vyskúšajte tento 100% účinný spôsob z youtube, vďaka ktorému sa ho rýchlo zbavíte. Pred pár dňami sme ho vyskúšali v rodine na vlastnej koži a potvrdzujem, že naozaj funguje.

Potrebujeme:

6 strúčikov cesnaku

1 ČL sódy bikarbóny

1 pohár vody

Postup:

Vodu dajte zovrieť do hrnca a medzitým si ošúpte cesnak. Potom ho prelisujte a pridajte do vody. Hrniec prikryte pokrievkou a varte pri nízkej teplote 5 minút.

Najlepšie nápady na váš e-mail

Nechajte sa inšpirovať! Každý deň vám pošleme súhrn najlepších nápadov priamo na váš e-mail.

Po uplynutí tejto doby hrniec odstavte zo sporáka, položte na podložku a sadnite si tak, aby ste hlavu mali nad hrncom. Otvorte pokrievku a čo najrýchlejšie pridajte lyžičku sódy bikarbóny, aby vám zbytočne neuniklo veľa pary.

Po pridaní sódy bikarbóny nastane reakcia, vďaka ktorej roztok napení a je pripravený na inhalovanie.

Prikryte sa dekou a začnite inhalovať. Najskôr urobte pár krátkych nádychov, aby si dýchacie cesty zvykli na prísun horúcej pary. Potom sa nadýchnite 2 až 3-krát nosom a vydýchnite ústami.

Následne sa naopak nadýchnite 3-krát ústami a vydýchnite nosom. Takto striedajte kým voda nevychladne.

Najlepšie je, keď sa bezprostredne po inhalácii zabalíte do teplej deky a uložíte do postele. Inhalujte podľa možností aspoň 1 až 2-krát denne.

Prajeme veľa zdravia!