Trendové vianočné darčeky, ktorými potešíte každého

Vianoce sa už nezadržateľne blížia a ak nechcete patriť k ľuďom, ktorí budú ešte na Štedrý deň v radoch za pokladňou na poslednú chvíľu zháňať narýchlo vybraté darčeky, mali by ste vymyslieť niečo v predstihu. Máme pre vás niekoľko dobrých tipov, ktoré vašich blízkych zaručene potešia.

Účelom zháňania vianočných darčekov nemá byť iba to, že si odškrtneme, že sú vybavené. Už v procese ich vymýšľania a hľadania dávate človeku istým spôsobom darček. Tým, že doňho investujete nielen peniaze, ale hlavne svoj čas a snahu. Odbiť to iba rýchlo v prvom obchode v posledný deň pred Vianocami nemá to čaro, hoci mnoho ľudí to presne tak robí, keďže kvôli iným povinnostiam jednoducho nestíhajú. Ak však začnete s kupovaním darčekov už teraz v predstihu, ušetríte si nervy a stres, ktorým by ste sa v budúcnosti pri tom pravdepodobne nevyhli.

Vybrať niečo pre všetkých členov rodiny, pre svoju milovanú polovičku a pre kamarátov? Nie je to vôbec také náročné, ako sa zdá. Hoci vymyslieť každý rok niečo nové a originálne môže byť „tvrdým orieškom“, máme pre vás celkom jednoduché riešenie. Napadlo vám, že môžete darovať napríklad hrnček s fotkou? Je to milé, praktické, a tento darček daný človek určite využije, pretože hrnček sa v domácnosti alebo v práci vždy zíde. A tým, že naň vyberiete nejakú fotografiu, bude navyše skutočne originálny. Takto môžete darovať odlišný darček rovno niekoľkým osobám, a pritom bude pre každú niečím osobným. Stačí aby ste zvolili ako motív hrnčeka vašu spoločnú fotografiu, ktorá mu bude pripomínať vaše spoločné zážitky a momenty, na ktoré radi spomínate. Nemusí však ísť vyslovene iba o vašu fotografiu. Môžete dať na hrnček vytlačiť aj fotografiu obľúbeného speváka, herca, kapely alebo športovca, ktorému fandí. Ale dobre bude na hrnčeku vyzerať aj pekný obrázok alebo nápis, ktorý sa mu bude páčiť a stotožní sa s ním. Dokonca ho tým môžete príjemne pobaviť a rozveseliť zakaždým, keď sa naň pozrie.

Ďalším skvelým darčekom môže byť fotoobraz, ktorý dokáže skrášliť akýkoľvek interiér. Je iba na vás, či sa opäť rozhodnete použiť nejakú vašu spoločnú fotografiu, alebo fotografiu prírody či mesta, ktoré má osoba, ktorú ním chcete obdariť, rada. Obraz na fotoplátne vyzerá v domácnosti veľmi dobre a môže byť atraktívnym a moderným bytovým doplnkom. Kvalitná tlač zabezpečí, že bude vyzerať naozaj profesionálne a dokonca si môžete vybrať aj z galérie fotografií slovenských autorov. Ak však máte vlastnú fotografiu, môžete si nechať vytlačiť tú.

Nielen pre mladšie generácie, ale pokojne aj pre rodičov, môžete na Vianoce kúpiť tričká s nápismi. Ide o kus oblečenia, ktorý má v šatníku každý a všetci ich nosíme, pretože sú pohodlné a praktické. A hoci sú tričiek plné obchody, tie najlepšie kúsky si musíte navrhnúť sami. Málokto má doma také tričko, aké si nemôže kúpiť nikto iný. A práve o tom to je! Keď chvíľu popremýšľate, určite vám napadne nejaký výrok alebo fráza, ktorá sa hodí práve tomu, komu vyberáte darček. Potom už iba stačí dať jej podobu darčeka a tričko je na to najvhodnejšie. Vy si môžete vybrať strih trička, veľkosť aj farbu a firma vám naň vytlačí nápis, o aký máte záujem. Tričká s potlačou sú pritom obľúbené rovnako medzi mladými, ako aj medzi staršími ľuďmi. A tým, že si necháte vyrobiť tričko so špeciálnym nápisom, dáte človeku najavo, že ste naňho mysleli a máte preňho niečo osobné a originálne.

Takýmito modernými darčekmi môžete potešiť kohokoľvek, pretože sú veľmi univerzálne. Veľkou výhodou je, že sú praktické a s najväčšou pravdepodobnosťou neostanú niekde ležať a zapadať prachom. Čím lepšie človeka poznáte, tým lepšie sa mu trafíte do vkusu a keď preňho navrhnete hrnček, tričko alebo obraz s originálnym dizajnom, ktorý sa mu bude páčiť, darujete mu viac ako iba obyčajný darček. Najlepšie je, že ide o bežné predmety, ktorým takto dodáte pridanú hodnotu. A obdarovať nimi môžete svojich rodičov, ale aj priateľa či priateľku, ako aj súrodencov. Sú tiež vhodnými darčekmi pre kolegov z práce, kamarátov a kamrátky. A určite potešia aj vašich starých rodičov a ostatných členov rodiny.

...

(PR)