Títo ľudia si balkóny upravili tak, aby si ich mohli užívať po celý rok: Keď to uvidíte, možno si ten svoj upravíte tiež!

Otvorené balkóny v panelákoch a obytných komplexoch sú najmä počas letných mesiacov jedinou možnosťou, ako si užiť exteriér v súkromí a to aj bez vlastnej záhrady. Keď však príde zima, balkóny ostávajú stále častejšie zatvorené a bez využitia.

Otvorené balkóny v panelákoch a obytných komplexoch sú najmä počas letných mesiacov jedinou možnosťou, ako si užiť exteriér v súkromí a to aj bez vlastnej záhrady. Keď však príde zima, balkóny ostávajú stále častejšie zatvorené a bez využitia. Napokon, počas mrazivých mesiacov si predsa nebudeme do teplých bytov púšťať chladný vzduch. Títo ľudia sa rozhodli, že balkón je natoľko cenným priestorom, že ho odmietajú využívať len počas niekoľkých mesiacov v roku. Naopak, upravili a zateplili ich tak, že dnes slúžia ako plnohodnotná miestnosť v byte. Mnohé z nich si vďaka posuvným systémom okien môžte počas leta celkom otvoriť a vychutnávať si tak nerušene teplé počasie v pohodlí domova. Pozriete sa na tie úžasné nápady!

Dnes najobľúbenejšie