Títo chlapi predviedli expresnú premenu mini-balkóna: Pustili sa do práce a za pár hodiny dokázali toto!

Klasický mini-balkón v bytovke. Miesto, ktoré bežne slúžilo na odkladanie nepotrebných vecí, fajčiareň alebo ako sušiareň bielizne. Balkón však môžete poňať aj celkom inak.

Klasický mini-balkón v bytovke. Miesto, ktoré bežne slúžilo na odkladanie nepotrebných vecí, fajčiareň alebo ako sušiareň bielizne. Balkón však môžete poňať aj celkom inak. Čo keby ste z neho urobili skvelé miesto na oddych a relax, ktorý má zároveň aj praktické využitie? Šikovná dvojica chlapov nám predviedla, že to ide jednoduchšie ako si myslíte. Ako hovoria – stačí sa odhodlať, začať s prácou a o chvíľu je výsledok na svete. Z mini balkónika dokázali vykúzliť skvelé mesto na oddych s možnosťou úložného priestoru a zachovali aj možnosť na sušenie bielizne. Dnes si však na tomto balkóne môžu majitelia pokojne vypiť šálku kávy alebo nerušene prečítať dobrú knihu! :-)

Najskôr bolo potrebné holé steny balkóna zvnútra omietnuť – hoci to bolo vzhľadom k veľkosti balkóna veľmi rýchle, najdlhšie trvalo čakanie na schnutie omietky.

Potom už celý proces trval len pár hodín – obklady, pokladanie podlahy a montáž policového systému šikovne ukrytá za jedným z obkladov. Poslednou úlohou bolo namontovať praktický sušič na bielizeň, ktorý sa môže šikovne zdvihnúť tak, aby nezaberal priestor.

...

za príspevok ďakujeme fanúšikovi Romanovi! :-)