Tento muž si so sebou na pláž vždy berie sprchovací záves. Ide o šikovný nápad, ktorý môže pomôcť aj vám!

Hoci to môže na prvý pohľad pôsobiť zvláštne, v skutočnosti je to perfektný nápad.

Oddych na pláži je spojený s letnou dovolenkou, ktorú najčastejšie trávime v kruhu našej rodiny. Všetci vieme, že ísť na dovolenku s malými deťmi je niekedy aj poriadna fuška a ustrážiť rozkokošené ratolesti dá poriadne zabrať.

Na dovolenke vás však môžu stretnúť aj ďalšie nepríjemnosti spojené s pobytom vo vode. Sú nimi napríklad rozbúrené more, príliš rýchlo sa zvažujúce dno, ktoré je pre deti nebezpečné, alebo zákerné prúdy, ktoré dokážu potrápiť aj skúsených plavcov.

Ak sú vaše deti posadnuté tým, aby trávili čo naviac času vo vode, môžete použiť šikovný trik tohto otecka, ktorý má s podobnými situáciami bohaté skúsenosti.  Na pláži im vytvorí plytké jazierko s morskou vodou, ktorého základ tvorí práve záves do sprchy. Navyše, vytvorenie mini-bazéna je ďalším skvelým tipom, ako deti zabaviť.

Finished-Kiddie-Pool-e1471970955202

Vyskúšajte túto rýchlu, bezpečnú a skutočne nenáročnú rodičovkú vychytávku na vašej najbližšej dovolenky.

Potrebujeme:

Sprchovací záves

Lopatku (alebo lopatky)

Vedierko

Postup:

Najskôr je potrebné vykopať plytkú jamu do piesku s rozmermi podľa toho, aký veľký záves máme.

Hole-Dug-e1471970940367

Potom vystelieme závesom tak, aby prečnieval cez okraje. Okraje závesu je potrebné dostatočne dobre upevniť v piesku tak, aby udržal vodu – nemal by byť celkom napnutý.

Fill-Hole-with-Water-e1471970948520

Spolu s deťmi potom nanoste do bazénu morskú vodu. Nezabudnite umiestniť slnečník tak, aby bol bazénik v tieni. Vaše deti budú vo vode a zároveň stále pod vaším dohľadom.

Upgraded-Kiddie-Pool-e1471970973549

Čo poviete na tento nápad?

Dnes najobľúbenejšie