Tantra masáž stojí rozhodne za vyskúšanie

Vyskúšali ste už rôzne masážne techniky a pre tentokrát hľadáte takú, akú ste ešte zaručene nezažili? Máme pre vás zaujímavý tip.

Nechávate sa radi masírovať? Vyskúšali ste už rôzne masážne techniky a pre tentokrát hľadáte takú, akú ste ešte zaručene nezažili? Máme pre vás zaujímavý tip. A to masáž, ktorá vás uvoľní po každej stránke. Fyzickej, psychickej a aj tej sexuálnej. Pripravte sa na príjemný a doslova vzrušujúci zážitok, aký vás neobíde pri tantra masáži.

Tantra masáž má pôvod v starom indickom náboženstve

Síce bude mať teraz mnoho ľudí predsudky, tantra masáž patrí medzi tradičné spôsoby masáže. Vychádza dokonca z náboženstva, konkrétne hinduizmu. To vraví, že úplné uvoľnenie s dosiahnutím životnej rovnováhy je možné dosiahnuť len so zapojením sexuality. Práve tá má schopnosť zrelaxovať fyzickú stránku, maximálne otvoriť myseľ a zabezpečiť nahromadenému vypätiu priamu cestu von z našich tiel. Tantra spája uvoľnenie tela pri masáži so sexualitou vo forme jemného dráždenia a sexuálneho vzrušenia, čím do bodky napĺňa základy filozofie indického náboženstva.

Dôležité je uvoľniť sa a odhodiť zbytočné zábrany

Každý človek, ktorý sa rozhodne vyskúšať tantrické masáže, musí odhodiť akékoľvek zábrany. Inak bude počas masáže v napätí, a preto nebude dosiahnutý želaný efekt. Musíte plne dôverovať osobe, ktorá masáž prevádza, odovzdať sa jej a spoločne sa naladiť na rovnakú frekvenciu. Masáži by mal vopred prechádzať rozhovor, kde si masér aj vy dohodnete priebeh masáže vrátane mantinelov, kam až viete zájsť. Tantra masáž totiž môže byť pokojne zakončená až sexuálnym vyvrcholením. Najmä pre ľudí, ktorí sa na tantre zúčastňujú prvýkrát, je dobré, ak vedia, čo ich čaká a tak nebudú počas masáže zbytočne vypätí. Avšak, povinnosťou maséra je rešpektovať vaše podmienky, preto rozhodne nespraví to, čo by sa vám mohlo zdať ako nepríjemné.

Atmosféra podporujúca uvoľnenie pri tak trochu šteklivej masáži

Pri tantra masáži nečakajte žiaden masérsky stôl. Masíruje sa takmer výlučne na zemi, ale na príjemnej podložke. Celá miestnosť má výnimočne príjemnú, intímnu a uvoľnenú atmosféru, ktorá je ešte podporená jej farebnosťou, tlmeným svetlom, hudbou či vôňami. Masáži môže predchádzať aj krátka meditácia, ktorá naladí na nadchádzajúci zážitok. Masáž následne pokračuje ako bežná celotelová masáž až do momentu, kým masér nezačne stimulovať špeciálne body vyvolávajúce fyzické vzrušenie. Na to môže využiť aj rôzne pomôcky. To, akým smerom sa bude masáž vyvíjať ďalej, je výlučne vo vašich rukách.

Ak máte záujem o tantra masáž, v štandardných masérskych salónoch ju zvyčajne nenájdete. Tu treba osloviť masérov či masérky, ktoré sa venujú práve tantre a dohodnúť si s nimi termín. Mnoho z nich nájdete aj na webovej stránke Tantra-masaz.sk aj spoločne s kontaktmi či ďalšími zaujímavými informáciami o tantra masážach.

(PR)

...