Mama na dôchodku nemala na novú kuchynskú linku: Keď odišla na pár dní z domu, syn jej sám zhotovil nádhernú linku, po akej túžila!

Keď mama prišla domov, čakala ju tam jej vysnívaná kuchynská linka. Lepší darček k 60- tke si ani nevedela predstaviť! :-) 

Takéhoto syna by chcel mať každý rodič. Jeho matka, čerstvá šesťdesiatnička vždy túžila po kuchynskej linke, akú pred rokmi videla v časopise o bývaní. Bola v slabunko-zelenom odtieni a žena bola vždy presvedčená, že v kombinácií s dreveným stropom by vyzerala úžasne. Ako však roky plynuli, žena na vysnívanú kuchynku možno už aj zabudla a rekonštrukciu kuchyne pustila z hlavy – na dôchodku nemala financie, ani sily na realizáciu svojho plánu. Napokon, zamestnávala ju starostlivosť o troch vnúčikov, ktoré u babky na vidieku radi trávili prázdniny. Keď mama odišla na štvordňovú návštevu k sestre, jej syn sa pustili do premeny tajného sna svojej mamy.

Už niekoľko týždňov vo svojej dielni pracoval na výrobe kuchynskej linky, po ktorej mama túžila. Vyrobil ju sám, vo vlastnej dielni, vždy, keď mal trochu času nazvyš. Keď mama odišla z domu, starú linku odstránil a začal s osádzaním a montovaním všetkých komponentov – vrátane rúry, sporáka, digestora a chladničky. Keď mama prišla domov, čakala ju tam jej vysnívaná kuchynská linka. Lepší darček k 60- tke si ani nevedela predstaviť! :-)

Toto je výsledok!

...