Švajčiarska firma JURA predstavila nový kávovar J6

Výrobky švajčiarskej firmy JURA, ktorá nesie rovnaký názov ako tamojšie známe pohoria, sú synonymom pre prípravu kvalitnej kávy a mliečnych špecialít. Ich kávovary pravidelne vyhrávajú najrôznejšie súťaže a sú oceňované poprednými dizajnérmi. Rovnako je na tom ich nový model J6.

Kávovar JURA J6 pribudol do ponuky len nedávno. Hoci firma vyrába prístroje vhodné ako do domácnosti, tak do väčších priestorov, práve tento typ sa hodí skôr do kancelárie. Je totiž pripravený na veľkú záťaž a dokáže pripraviť toľko nápojov, že si vyberú všetci zamestnanci.

13 nápojov jedným tlačidlom

Prvotným kritériom pri výbere kávovaru je pre väčšinu ľudí počet nápojov, ktoré prístroj zvládne pripraviť. JURA J6 ich vie až trinásť – od klasických káv, cez latte machiato, cappuccino, flat white až po ristretto. A to všetko jednoduchým stlačením jedného tlačidla. Kto si potrpí na moderné vychytávky, ten iste ocení možnosť dokúpiť si Smart connector a ovládať kávovar pomocou smartfónu či tabletu. V aplikáciách JURA Coffee App si môže každý uložiť vlastné preferencie, takže potom opäť stačí len jedno tlačidlo.

Špičkové technológie

Kávovar JURA J6 disponuje všetkými špičkovými technológiami, ktoré výrobca pre svoje produkty vymyslel. Vďaka P.E.P. ® pulznému extrakčnému procesu má káva intenzívnejšiu chuť a plnú arómu. Inteligentný vodný systém I.W.S. ® zaručí, že sa vnútri filtra neusadzuje vodný kameň, čím sa odstraňuje nutnosť pravidelného odvápňovania. Vďaka tomu všetkému kávovar zvláda pripraviť špeciality, ktoré sa vyrovnajú nápojom z najlepších kaviarní.

JURA J6 sa predáva v dvoch farebných variantoch – bielej Piano White a platinovej Brilliantsilver. Svojim jedinečným elegantným dizajnom a premyslenosťou do posledného detailu si vyslúžil prvé miesto v prestížnej nemeckej súťaži iF Design Award 2017. Stane sa teda nielen pomocníkom, ale taktiež dizajnovým doplnkom každej kancelárie a prevádzky.