Super účinná diéta 3-3-3: Stačí ak sa budete počas 9 dní stravovať takto a môžete schudnúť až 6 kíl!

Potrebujete schudnúť pár kíl? Pri troche disciplíny to s touto diétou 3-3-3 z portálu slabesteusor určite zvládnete! Už za 9 dní sa môžete zbaviť až od 3 do 6 kilogramov a budete ako znovuzrodená. Potom stačí už len udržiavať zdravý životný štýl, pridať pohyb a nehrozí ani jojo efekt. Jediné, čo treba dodržať, je tento systém stravovania…

3 dni mäso

Môžete jesť kuracie alebo morčacie stehná bez kože, prsia (varené alebo grilované), chudú kuraciu alebo morčaciu šunku, grilované hovädzie alebo ryby a dokonca aj morské plody. Samozrejme, údené mäso, bravčové mäso, či akékoľvek klobásy, sú vylúčené!

3 dni zelenina a ovocie

Môžete jesť, v závislosti od ročného obdobia, sezónne ovocie ako sú napríklad jablká, červené melóny, pomelo, pomaranče, kivi, mandarínky, grapefruit, nektarinky, broskyne, čerešne, jahody, černice a citróny.

Zakázané ovocie je hrozno, banány alebo kandizované ovocie. Zo zeleniny môžete jesť papriku, zelenú fazuľku, huby, cibuľu, paradajky, uhorky, kapustu, šalát, mrkvu, brokolicu, karfiol, baklažán, reďkovky a zeler. Nie je dovolené jesť zemiaky, hrášok a sušenú fazuľu.

Najlepšie nápady na váš e-mail

Nechajte sa inšpirovať! Každý deň vám pošleme súhrn najlepších nápadov priamo na váš e-mail.

3 mliečne dni

Počas týchto troch dní je dovolené konzumovať tieto mliečne výrobky: odtučnené mlieko, jogurt, kefír alebo tvaroh. Nemali by ste jesť smotanu, syr ani ovocné jogurty.

Pokiaľ ste sa rozhodli pre túto diétu, mali by ste piť ráno iba čistú kávu bez cukru a mlieka, počas dňa čistú vodu alebo nesladený čaj a v obmedzenom množstve je dovolená čerstvá ovocná, či zeleninová šťava. 

Pokiaľ dodržíte tento systém stravovania počas 9 dní, úspech je zaručený!

Veľa šťastia!

Foto: pixabay
Foto: pixabay
Foto: pixabay
Foto: pixabay
Foto: pixabay