Študentka nechcela vyhadzovať peniaze za nové tenisky: Vymyslela geniálny spôsob, ako ich vybieliť za pár centov – toto zachráni aj vašu obuv!

Študentka Sarah Tracey si tak, ako väčšina mladých ľudí v jej veku nemohla dovoliť kúpiť nové tenisky len-tak. Tieto, ktoré používala každý deň už vyzerali, že majú dávno najlepšie časy dávno za sebou.

Študentka Sarah Tracey si tak, ako väčšina mladých ľudí v jej veku nemohla dovoliť kúpiť nové tenisky len-tak. Tieto, ktoré používala každý deň už vyzerali, že majú dávno najlepšie časy dávno za sebou. Podarilo sa jej však takmer nemožné. Staré tenisky sú teraz ako nové. A nepotrebovala na to nič špeciálne. Všetko, čo použila máte doma aj vy. Keď fotku tejto premeny uverejnila na sociálnej sieti Twitter, spustila sa doslova lavína obdivu a nápad tejto mladej študentky skúsili už stovky ľudí. Celé tajomstvo spočíva v správnom spojení prísad, ktoré majú doslova ohromujúci efekt.

Ako na to?

Tenisky najskôr namočte. Potom zmiešajte 1 diel jedlej sódy s 1 ½ dielu obyčajného pracieho prostriedku a túto zmes pomocou zubnej kefky naneste na celý povrch tenisiek a nechajte pôsobiť pár minút.

Potom opäť ich opláchnite a dajte do práčky na krátky cyklus s najnižšou teplotou. nechajte ich prechádzať studeným vodným cyklom v práčke. Vyberte, posypte obyčajným detksým púdrom a dajte uschúť na slnko. A nezabudnite si vytiahnuť šnúrky skôr, ako s celým postupom začnete!

Dnes najobľúbenejšie