Stále viac mužov k vyhľadávaniu sexuálnych partneriek používa internet. Prečo?

V súčasnej dobe technológie zasahujú do všetkých oblastí, dokonca aj do oblasti zoznamovacie a sexuálne. Videokazety s pikantným obsahom, časopisy s chúlostivými obrázkami a tlačené inzeráty s ponukou sexu sú už dávnou minulosťou. Všetok tento obsah sa presunul do kybernetického priestoru, čo má svoje výhody aj nevýhody. Dokonca podľa najnovších štatistík viac mužov vyhľadáva sexuálne partnerky práve cez internet.

Internet je virtuálny priestor, ktorý združuje milióny webových stránok s rôznorodým obsahom. S príchodom internetu sa všetka osobná komunikácia presunula do tohto miesta, čo je ideálna príležitosť pre hanblivých jedincov. Pokiaľ si chce muž nájsť partnerku, hoci iba na sexuálne hry, potom je pre neho občas ťažké nejakú osloviť v bare či na diskotéke. V takom prípade je oveľa jednoduchšie zasadnúť k počítaču, otvoriť vyhľadávač a napísať napríklad „sex Bratislava„. Ihneď sa mu ponúknu tematické stránky s ponukami žien hľadajúci muža na sex.

Výhody internetu

Internet má veľa výhod. V prvom rade je to anonymita. Až do osobného stretnutia druhá strana netuší, kto je muž hľadajúci sexuálnu partnerku zač. Ak sa vžijete do role, že hľadáte niekoho na sex cez internet, potom oceníte predovšetkým skutočnosť, že si môžete vyberať ženu, ktorá sa vám bude páčiť aj vizážou. Ak by ste šli na rande na slepo a dotyčná by sa vám nepáčila, potom len ťažko by ste zo stretnutia vykĺzli. Ale na internetu hneď uvidíte, ako žena vyzerá a čo od nej môžete očakávať, bez toho aby ona videla vás. V tom je to čaro.

Ďalšou prednosťou je diskrétnosť. Všetky servery so sexuálnymi ponukami zaisťujú diskrétne rokovanie, a tak sa nemusí človek obávať toho, že sa jeho fotky v nelichotivých pózach objavia napríklad na internete. A diskrétnosť ocenia aj zadaní muži, ktorí si chcú len vyhodiť z kopýtka.

Ešte pred tým, než sa stretnete s konkrétnou ženou, môžete nastaviť pravidlá stretnutia. V sexe sú ľudia rôznorodí. Hneď na začiatku poviete druhej strane, čo by ste si priali, čo naopak nepreferuje. A ak sa to žene nebude pozdávať, rovno vám to povie, a môžete hľadať ďalej. Predídete tak trápnemu stretnutiu. Existuje aj špeciálna mapa so sex ponukami na Slovensku, ktorú veľa mužov vyhľadáva, čo u tlačené formy inzercie nie je možné.

Nevýhody internetu

Ale internet ako taký má aj svoje tienisté stránky. Veľa webových stránok sa stáva terčom kybernetických zločincov, a preto je potrebné ochrániť čo najviac svoje údaje. Z tohto dôvodu odporúčame používať bezpečné heslá, ktoré sa nedajú len tak ľahko prelomiť. Ale ak budete zaregistrovaní u kvalitného servera, potom sa nemusíte obávať toho, že by citlivé dáta z databázy unikli.

Dnes najobľúbenejšie