Správny výber spodného prádla je dôležitejší, ako si myslíte. S takýmto základom nič nepokazíte

Leto skončilo a chladné dni si vyžadujú dômyselný výber oblečenia. Celé to však začína pri spodnom prádle, od ktorého veľa závisí.

Leto skončilo a chladné dni si vyžadujú dômyselný výber oblečenia. Celé to však začína pri spodnom prádle, od ktorého veľa závisí.

Hovorí sa, že keď je základ dobrý, tak je všetko dobré. To isté platí pri našich dennodenných outfitoch. Môžete mať na sebe aj tie najkrajšie šaty na svete, no ak máte zlú spodnú bielizeň, nebudete sa cítiť pohodlne a možno tie šaty nebudú na vás ani vyzerať dobre. Od správnej spodnej bielizne teda veľa závisí. Dodá vám pocit pohodlia a ideálne vytvaruje postavu, partiám, pre ktoré je určené, dodá ideálnu podporu.

Vedeli ste napríklad, že ak majú ženy na sebe nesprávnu podprsenku, môže im dokonca spôsobovať bolesti chrbta? A môže byť akákoľvek pekná, no ak príliš ťahá ramená alebo je, naopak, voľnejšia, bolesti sa skôr či neskôr dostavia. Zlou podprsenkou si ženy pokazia celý deň. Ráno si ju dajú na seba a kým prídu z práce, trpia v nej celý deň. Preto platí pravidlo, že do spodnej bielizne by mali ľudia investovať, pretože sa vďaka nej budú cítiť dobre. Druhá vec je aj to, ako vám spodná bielizeň vytvaruje postavu. Vy to možno nevidíte, no ak máte na sebe zlú či starú podprsenku, bude to vidieť a vaša silueta nebude taká atraktívna, ako by ste si možno priali.

Istá známa modelka sa raz vyjadrila, že ženy by mali pod oblečením nosiť tú najkrajšiu a vyzývavú spodnú bielizeň. Vraj si vtedy budú pripadať sebavedomo, atraktívne a cítiť sa sexi, hoci budú mať na sebe rolák či sveter. No pocit, že pod tým majú krásne spodné prádlo z tej najjemnejšej čipky im dodá na sebavedomí. Avšak moderné ženy, ktoré majú okrem svojej práce rady aj pohyb, by možno oponovali. Spodná bielizeň by mala byť atraktívna, no pri aktívnych ľuďoch aj pohodlná a funkčná. Takéto kritériá spĺňa značka Calvin Klein, do jej bielizne sa oplatí investovať, no zároveň vás finančne nezruinuje.

Klasické podprsenky sú síce pekné a zvodné, no pre aktívne ženy skôr nepraktické. Tie si provokatívnu spodnú bielizeň nechávajú skôr na večer, no cez deň chcú byť v pohybe, po práci majú aj ďalšie aktivity, pri ktorých sa budú cítiť pohodlne práve v správnej bielizni. Dámska spodná bielizeň Calvin Klein to zaručí. Typický vzhľad bielizne Calvin Klein sa nedá pomýliť, je rozpoznateľný, atraktívny a štýlový.

Pri ženskej spodnej bielizni však jej sortiment nekončí. Dámske Plavky Calvin Klein z ich nositeliek spravia pri bazéne štýlové dámy, ktorým nie je jedno, čo na sebe nosia. Klasický štýl s jednoznačným nápisom spôsobí, že vyniknú viac ako ženy v prvolánovách bikinách.

Vráťme sa však späť k spodnému prádlu. To je dôležité nielen pre ženy, ale aj pre mužov. Časy nepríťažlivých slipov alebo vyťahaných treniek sú, našťastie, dávno preč. Pánom začína záležať na tom, čo na sebe nosia. Pánska Bielizeň s vykúkajúcou gumou Calvin Klein pôsobí na ženy ako magnet, pretože vedia, že ich objekt zájmu si dáva záležať aj na takých detailoch ako výber spodnej bielizne. To je však v skutočnosti veľmi podstatným detailom, pretože základom je, aby sa v nej daný muž hlavne cítil dobre. Vizuálny efekt však poteší.

V Pánskej Bielizni – Boxerkách sa cíti pohodlne drvivá väčšina mužov, ktorá uprednostňuje obtiahnutejšie modely, ktoré dobre obopínajú spodné partie tela. Vyťahané trenky alebo slipy totiž nie sú ani pohodlné, ani príťažlivé. A ten, kto sa svojej bielizni necíti dobre, bude aj na svoje okolie pôsobiť strnulo. Práve preto je výber tej správnej bielizne tak veľmi dôležitý, či už sa bavíme o pánskej, alebo o dámskej. Aj ženy, aj muži chcú totiž na svoje okolie pôsobiť pozitívne a uvoľnene.