Sledujte finále ligy Dota 2 OMEGA – hrá sa o 650 000 dolárov

Začína sa najväčšie finále Dota 2 v roku 2020.

Olympijské hry mali svoje významné miesto v dejinách už od nepamäti. Najlepší atléti v rôznych disciplínach súťažili v sile, rýchlosti, obratnosti a statočnosti. Najväčšími šampiónmi sa stali tí, ktorých sláva sa zvečnila popri božstvách. Vitajte v 21. storočí, v ktorom vznikla moderná analógia k týmto starodávnym hrám. Vitajte vo svete OMEGA League!

Čo je OMEGA League?

OMEGA League je online turnaj tvorený šesťdesiatimi dvomi tímami z troch regiónov: Európy, Ameriky a Ázie. Začiatok turnaja sa uskutočnil 20. júla 2020, kedy cyber-športovci / cyber-atléti prešli úvodnou kvalifikáciou. Následne sa 1. augusta presunuli do skupinových etáp a veľké finále sa uskutoční 6. septembra. Celkovo sa hrá o neuveriteľných 650 000 dolárov, čo je naozaj veľká suma.

Formát online turnaja

V Európe existujú dve divízie – tzv. nesmrteľná (Immortal Division) a tzv. božská (Divine Division), každá z nich má dvanásť tímov. Desať elitných tímov je pozvaných do najvyššej divízie a poslední dvaja účastníci vystúpia k nesmrteľnosti po otvorených a uzavretých kvalifikačných fázach, ktoré sa začali 20. júla. Turnaj bude zahŕňať viac konkurenčných regiónov a divízií. Jednotlivé tímy by mali priniesť najlepšiu možnú úroveň konkurencie a spolu s obrovským množstvom jedinečného obsahu vznikne skutočne nezabudnuteľný zážitok.

Najlepšie nápady na váš e-mail

Nechajte sa inšpirovať! Každý deň vám pošleme súhrn najlepších nápadov priamo na váš e-mail.

V Amerike, rovnako ako v Európe, existujú dve divízie: Divine a Ancient, s desiatimi a ôsmimi tímami. Titáni regiónu boli pozvaní, aby predviedli svoju silu v prvej lige. Ostatní účastníci, ako aj členovia starej ligy, budú známi po ukončení otvorených kvalifikácií, ktoré sa začali 6. augusta.

V Ázii existuje iba divízia Divine, bitky však budú určite aj tam stáť za to. Dvanásť tímov sa proti sebe postaví a bude bojovať o to, aby získali zlatú medailu a 14 000 dolárov zo 40 000 dolárov.

Tímy, ktoré budú tento týždeň bojovať o titul:

  • Evil Geniuses
  • Team Liquid
  • Team Secret
  • OG
  • Team Nigma
  • Alliance
  • Virtus.pro
  • 5men
  • Vikin.gg

Priamy prenos sledujte tu.

Neváhajte a zažite jedinečnú atmosféru tohto online turnaja aj vy. Ak sachcete dozvedieť viac o formáte, distribúcii cien, zložení tímov, tak navštívte webovú stránku. Nájdete tam všetky najnovšie turnajové údaje a budete tak v obraze počas priebehu celých hier a samotného online turnaja.