Šetri pri nákupe v 600+ obchodoch

Jedinečná príležitosť šetriť pri nákupoch v online ale aj v kamenných obchodoch spolu s internetovým portálom Tipli. Stačilo už prepásnutých a zmeškaných zliav v obchodoch. Dosť bolo nadávania a otázok ako “Prečo som to len nekúpil skôr?” Tipli.sk vás týchto problémov zaručene zbaví. A to úplne zadarmo.

Cashbackový portál Tipli spolupracuje s viac ako 600 obchodmi, v ktorých radi nakupujete aj vy. Samozrejmosťou sú aj najznámejšie internetové obchody ako Bonprix, Datart, AliExpress, či Booking kde pri nákupe cez Tipli dostanete späť až 4 % z vášho nákupu. Určite v tom ale bude nejaký háčik, poviete si.

Nie, nie je v tom žiaden háčik a šetriť môžete začať ihneď. Stačí sa zaregistrovať na webovej stránke Tipli.sk, vďaka čomu získate prístup k jedinečným zľavovým kódom a najmä možnosti využívania cashbacku, čize časť peňazí naspäť z každého nákupu. Princíp fungovania cashbacku je mimoriadne jednoduchý a využívať ho môže naozaj každý.

Na webe Tipli.sk nájdete váš obľúbený obchod. Ako príklad môže slúžiť eshop Topgal, ktorý ponúka kvalitné školské tašky s cashbackom až 5 %. Prekliknite sa do eshopu Topgal cez Tipli a pokračujte v nákupe tak, ako zvyčajne. Normálne zaplaťte za vybrané produkty. Spätne sa pozrite na váš Tipli účet, kde si po krátkom čase, ktorý je zvyčajne 24 až 48 hodín môžete pozrieť aká presná čiastka vám bola vrátená. V tomto prípade pôjde o 5 % z hodnoty objednávky. Peniaze si po pripísaní môžete nechať previesť na váš bežný účet v ktorejkoľvek banke.

Široká ponuka plná netradičných internetových ale aj kamenných obchodov, kde môžete ušetriť sa dá považovať za jednu z najväčších výhod portálu Tipli. Nájdete tu napríklad eshop Fixservis, ktorý sa postará o vašu pokazenú elektroniku, ale aj Sushi time, kde si môžete objednať sushi a iné chutné jedlá vrámci Bratislavy s cashbackom až 3,5 %.

Okrem cashbacku a zľavových kupónov a kódov môžete Tipli využívať aj na prezeranie online letákov. Dokonca úplne bez registrácie a samozrejme zadarmo. Veď určite si pravidelne prezeráte papierové letáky z rôznych obchodov. Čo tak ale okrem svojej peňaženky šetriť trochu aj prírodu? Prezrite si online letáky na Tipli! Nájdete tu všetky najlepšie akcie. Tesco leták, Kaufland leták, Lidl leták ale aj Pepco leták a mnohé ďalšie. Tipli vám prináša jedinečnú príležitosť prezrieť si všetky online letáky pokope na jednom mieste.

Internetový portál Tipli tu je pre vás a ponúka vám množstvo výhod, ktoré vám pomôžu šetriť pri nákupoch v 600+ obchodoch. Je len na vás, či Tipli navštívite iba pri využívaní cashbacku a zľavových kódov alebo ho budete využívať aj na prezeranie online letákov a vyhľadávanie tých najlepších zľavových ponúk. Výber je len na vás. Isté však je, že sa to mimoriadne oplatí.

Službu Tipli predsa využívajú tisícky ľudí v Českej republike, na Slovensku, v Poľsku a v Rumunsku. Pridajte sa k nim aj vy a šetrite spolu s nimi. Je to bezplatné a určite nám dáte zapravdu, že každé ušetrené euro sa počíta. Špeciálne v dnešnej náročnej dobe.

Picture of Inzercia

Inzercia

Platená inzercia. Články s týmto označením nie sú redakčným obsahom portálu. Viac informácií o možnostiach spolupráce nájdete na www.dobremedia.sk.

Dnes najobľúbenejšie