Ženy, toto po 40-tke omladí lepšie, ako drahé kozmetické zákroky: Profi kaderník vybral 23 top účesov, ktoré uberajú roky!

Profesionálny kaderník Rob Bernstein hovorí, že trend na rok 2018 je čo sa týka účesov jasný – nesmrteľný Bob v celej palete prevedení, dĺžky a odtieňov. „Tento účes pristane v podstate všetkým vekovým kategóriám, ale špeciálnou vekovou kategóriou, ktorá by ho mala poznať sú ženy po štyridsiadke a päťdesiadke. Práve oni často zvažujú, že na omladenie podstúpia drastický kozmetický zákrok. Správny účes ich však podľa Roba dokáže omladiť omnoho účinnejšie.

Vlasy po štyridsiatke už nie sú také vitálne, ako v mladšom veku. Môžete to však perfektne kompenzovať správnym účesom. Odporúčam staviť na dĺžku po bradu a svetlé farby. To pôsobí dievčensky, ľahko a mäkko. Extravagantnejšie tipy sa určite nebudú báť ultrakrátkych účesov, ktoré sa dajú perfektne upravovať na rôzne príležitosti. Ak sa predsa len nechcete vzdať dlhých vlasov, maximálne by ste si mali zachovať dĺžku po ramená s postupným zostrihom a ofinou. Toto sú účesy, ktoré ženám po štyridsiatke a päťdesiatke pristanú najviac.“

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

Dnes najobľúbenejšie