Profesionálny tréner: Toto radím mojím klientom piť počas horúčav, ani nevedia ako a majú 5 kíl dole!

Johan je dlhoročným profesionálnym trénerom, ktorému prešli cez ruky už stovky spokojných klientov. Pre všetkých, ktorí chcú schudnúť má jedno jednoduché odporúčanie.

Johan je dlhoročným profesionálnym trénerom, ktorému prešli cez ruky už stovky spokojných klientov. Pre všetkých, ktorí chcú schudnúť má jedno jednoduché odporúčanie – pite! Nie však hocičo, ale stavte na nápoj, ktorý vás nielen osvieži a schladí, ale pomôže vám aj účinne schudnúť. Jeho tajomstvo je podľa trénera jednoduché – odbúrava sodík, ktorý sa v tele hromadí najmä u ľudí, ktorí nadmerne solia. Sodík na seba viaže vodu, ktorá organizmu neslúži, ale naopak ho zaťažuje. Tento nápoj pomáha znižovať vysokú hladinu sodíka a s ním aj vyplavuje z tela prebytočnú vodu. Okrem toho nápoj stimuluje metabolizmus a zlepšuje trávenie. Zabraňuje tiež ukladaniu tukových zásob a podľa trénera je jeho pitie najúčinnejšie počas teplých dní. „moji klienti často ani nevedia ako a 5 kíl majú dole. Ak nezačnú opäť nadmerne soliť, kilogramy sa už nevrátia. Ide o najjednoduchší spôsob ako zhodiť a zároveň uľaviť obehovému systému – najmä srdcu a ďalším vnútorným orgánom. Odporúča nápoj piť aspoň 12 dní!

Ako ho pripraviť?

Potrebujeme:

1 liter vody

1 väčší citrón

2 zelené jablká

4 tyčinky škorice

Postup:

Citróny aj jablká dobre umyjeme a nakrájame. Vložíme do džbánu, pridáme škoricu a a necháme v chladničke odstáť 12 hodín. jablká na mesiačiky.

...

Počas dňa striedame pitie tohto nápoja s obyčajnou vodou (ak pracujete fyzicky, striedajte s vodou a minerálkou – potením počas teplých dní nám z tela odchádza aj množstvo minerálov, takto ich môžete ľahko dopĺňať).