Profesionálna masérka ukázala najrýchlejší spôsob, ako sa zbaviť kŕčov a bolesti chrbtice: 6 minút a ste ako vymenení!

Určite aj vy poznáte ten pocit, že nutne potrebujete masáž na to, aby ste uvoľnili stuhnuté svaly a rýchlo odstránili nepríjemnú bolesť.

Určite aj vy poznáte ten pocit, že nutne potrebujete masáž na to, aby ste uvoľnili stuhnuté svaly a rýchlo odstránili nepríjemnú bolesť. Táto bolesť a napätie najčastejšie pochádza z medzilopatkovej oblasti. Práve tam sa totižto nachádzajú svaly,ktoré sú vystavené neustálemu napätiu. Túto oblasť často postihujú kŕče a nepríjemná bolesť. Nosenie ťažkých tašiek, nesprávne sedenie a držanie tela – to všetko prispieva k nadmernému preťažovaniu tejto časti chrbtice.

Masérka predviedla, ako sa rýchlo bolesti zbavíte pomocou obyčajnej tenisovej loptičky

массаж спины и шеи

массаж спины и шеи

массаж спины и шеи

массаж спины и шеи

Najlepšie nápady na váš e-mail

Nechajte sa inšpirovať! Každý deň vám pošleme súhrn najlepších nápadov priamo na váš e-mail.

Ponúkame vám jeden účinný spôsob, ako sa zbaviť bolesti krku a bolesti hlavy, rovnako ako aj všetkých kŕčov, ktoré sa objavujú vo svaloch.

массаж спины и шеи

массаж спины и шеи

массаж спины и шеи

массаж спины и шеи

массаж спины и шеи

Pozrite sa, ako môžete odstrániť bolesť v najviac zaťažovanej oblasti medzi lopatkami a uľaviť tak chrbtici za necelých 6 minút. Výbornou správou je, že pre na efektívny postup si nemusíte kupovať žiadne špeciálne vybavenie ani navštíviť drahé masérske centrá. Tenisová loptička a rovná stena – všetko, čo potrebujete pre dlho očakávanú úľavu od bolesti!

video návod na odstránenie bolesti nádjete TU.

Ak chcete dosiahnuť trvalý pozitívny účinok, vykonávajte tento uvoľňovací komplex cvikov čo najpravidelnejšie. Kontraindikáciou môže byť len zvýšená telesná teplota alebo stav tela, pri ktorom je vylúčená akákoľvek námaha.

zdroj: takrosto