Pri pohľade na internátnu izbu bolo študentkám do plaču. Vyhrnuli si rukávy a za pár hodín ju premenili na izbu v luxusnom hoteli

Mladé študentky sa nechceli zmieriť s tým, že strávia najbližších 5 rokov svojho života v takejto izbe. Pustili sa do práce a pretvorili ju na bývanie snov. Pozrite si fotografie z neuveriteľnej premeny.

Nie všetci študenti majú to šťastie, že môžu počas štúdia na univerzite bývať v zrekonštruovanej internátnej izbe. Mnohí sa musia vysporiadať s vŕzgajúcimi posteľami či starým zničeným nábytkom. Tieto študentky však zobrali situáciu do vlastných rúk a rozhodli sa, že obyčajnú internátnu izbu premenia na miesto, ktoré budú rady nazývať svojím domovom.

Prerobili ju na nepoznanie

Dve 18-ročné študentky Skylar Bantzová a Adeline Velaová práve začínajú študovať na Univerzite v Texase. Keď však prvýkrát uvideli svoju strohú izbu na internáte, bolo im do plaču. Preto sa rozhodli, že to tak nenechajú. Zavolali si na pomoc kamarátov a niekoľko členov svojej rodiny a urobili malú brigádu.

Pozrite sa, ako 7 ľudí dokázalo iba za 20 hodín premeniť fádnu internátnu izbu na prekrásne moderné bývanie ako z luxusného hotela.

Najlepšie nápady na váš e-mail

Nechajte sa inšpirovať! Každý deň vám pošleme súhrn najlepších nápadov priamo na váš e-mail.