Jej sprchový kút bol v hroznom stave: Namiesto novej vaničky si priniesla obyčajné okruhliaky a maltu – ide o úžasný nápad!

Asi každý z nás pozná problém večne znečistenej vaničky v sprchovom kúte. Kedysi snehovo biely povrch vplyvom tvrdej vody a každodenného používania zažltol a neustále bol pokrytý vodným kameňom a kvapôčkami vody.

Asi každý z nás pozná problém večne znečistenej vaničky v sprchovom kúte. Kedysi snehovo biely povrch vplyvom tvrdej vody a každodenného používania zažltol a neustále bol pokrytý vodným kameňom a kvapôčkami vody. Dokonca, ani pravidelné drhnutie a dezinfekcia nemusia zabrániť tomu aby sa v tesnení nezačala rozmáhať obávaná pleseň.

Táto žena si kúpila byt so sprchovým kútom, ktorý vyzeral skôr ako klietka, než ako pohodlná a pekná sprcha.

Vedela, že vanička je z lacného materiálu, ktorého údržba bude stále náročnejšia. Najskôr si myslela, že sprchový kút vyloží peknú a zaujímavou dlažbou, no potom dostala omnoho lepší nápad – kamene!

Dlaždice nakoniec predsa len použila, avšak obložila s nimi len steny. Na podlahu naniesla maltu a osadila do nej obyčajné kamene – okruhliaky. Nechala zaschnúť. A výsledok? Krásny sprchový kút, ako z hotela, navyše, žena si nevie vynachváliť pocit príjemnej masáže nôh pri každom sprchovaní. A na rozdiel od iných materiálov, kamene sú takmer nezničiteľné, nemusíte sa teda obávať, že o rok-dva budete musieť premýšľať nad ich výmenou.

Keď malta zaschla!

shower

Ďalšie krásne nápady na kamene v sprche a kúpeľni

river-rocks-diy-floor

3

 

Dnes najobľúbenejšie