Mladík sa pustil do premeny starého, zaprataného bytu: Strhol tapety a na steny dal najlacnejší obklad, neuveríte, čo to spravilo s priestorom!

Za tento počin mladého muža by sa nemusel hanbiť ani profesionálny dizajnér!

Mladý muž zdedil maličký byt po svojej starkej, ktorá sa na staré kolená odsťahovala do rodinného domu jeho rodičov. Keďže v byte nejaký ten rok nikto nebýval, rodina si z neho spravila skladisko nepotrebného nábytku a vecí, ktoré sa „možno ešte budú hodiť“.

Keď mladík doštudoval a našiel si prácu, rozhodol sa, že si byt svojpomocne zrekonštruuje a začal plánovať a postupne dával veci do pohybu. Sám si vymyslel, ako by mal priestor vyzerať a kedže v práci len začínal a nemal naraz dostatočné množstvo peňazí, rekonštrukcia trvala niekoľko mesiacov. Mladík žil počas tohoto obdobia veľmi provizórne a skromne. Dokonca hovorí, že na obklad volil tú najlacnejšiu variantu zo sadry – imitáciu tehly, aby s peniazmi nejak vyšiel. Výsledok by však mohol pokojne inšpirovať aj nejedného dizajnéra. Napokon, pozrite sa sami, čo dokáže napríklad taký obklad, správne svetle a farby s malý priestorom. Vydarené, čo myslíte?

Najlepšie nápady na váš e-mail

Nechajte sa inšpirovať! Každý deň vám pošleme súhrn najlepších nápadov priamo na váš e-mail.

Po rekonštrukcii