Pleseň, rozpadnuté podlahy a ohromný neporiadok: Mladá mamička kúpila byt ako z hororu, za 2 mesiace ho TAKTO prerobila!

Ak sa niekde naskytne veľmi výhodná ponuku na kúpu nehnuteľnosti, mnohým začne v hlave blikať červená žiarovka. Keď sa Češka Kateřina dozvedela o byte, ktorý sa predával za veľmi nízku cenu, veľmi sa potešila. Mladá mamička spolu s priateľom totiž plánovala investíciu do nehnuteľnosti.

Keď žena vošla do bytu, okamžite pochopila, prečo sa predáva tak lacno. Špina, neporiadok, plesnivé steny a rozpadnuté podlahy. To všetko podfarbené nevábnym zápachom a pocitom, že ste sa práve ocitli v útočisku bezdomovcov. Tam, kde by sa iný okamžite znechutene otočil, si však táto žena povedala: „Bude to skvelé“ a takmer okamžite sa spolu s priateľom pustili do náročnej rekonštrukcie.

Čo sa týka celého dizajnu a priestorového usporiadania, všetko má na svedomí práve Kateřina. Väčšinu prác dokázala dvojica zvládnuť sama, jediné, čo si v byte nechali vyrobiť, bola kuchyňa na mieru a kúpeľňa.

A aký je výsledok? Doslova neuveriteľný! Veď sa pozrite sami a určite nám dáte za pravdu, že zvládnuť takúto premenu za 2 mesiace je viac ako obdivuhodný výkon!

 

zdroj: idnes

foto: reprofoto Lukáš Hausenblas

Dnes najobľúbenejšie