Prekvapte ľudí na ktorých Vám záleží tak, ako ste to robili kedysi. Krásny fotoalbum nemôže nikoho uraziť!

S rozvojom digitálnych technológií začali fotoalbumy postupne strácať na popularite: nahradili ich cloudové úložiská, počítačové priečinky a jednotky. So všetkými výhodami moderných spôsobov uchovávania informácií však fotoalbumy netreba podceňovať. Fotoalbumy vstúpili do života ľudí približne v rovnakom čase, ako sa objavila technológia fotografie. Tieto albumy často nesú na svojich stránkach spomienky na všetky radosti a ťažkosti, ktoré rodina za tie roky prežila. Preto môžu byť stále dobrým a úprimným darčekom.

Fotoalbum ako darček

Nezabudnuteľný darček vo forme fotoalbumu je ideálny pri rôznych príležitostiach.

Na svadbu si môžete objednať originálny ručne vyrobený fotoalbum v koženom obale. Takéto prekvapenie bude malým začiatkom rodinnej „dokumentárnej kroniky“ a umožní vám dlhé roky uchovávať obrazy, ktoré sú vášmu srdcu blízke – svadba, narodenie detí a ich prvé kroky v živote. Takýto darček je vhodný aj pre dôchodcov, z ktorých väčšina sa v technike nevyzná a všetky fotografie uchovávajú v albumoch po starom.
Fotoalbum je vhodný aj ako darček pre kamarátku. Môžete do neho vložiť niekoľko desiatok najpamätnejších obrázkov, ktoré pripomínajú vaše silné priateľstvo.

Výhody fotoalbumov

Napodiv ani cloudové úložisko nie je spoľahlivým a bezpečným zdrojom fotografií. Jedno zlyhanie systému alebo nehoda – a vzácne fotografie zmiznú navždy. Spomienky vo fotoalbume zostanú zachované na dlhé roky, pri správnom skladovaní a starostlivosti, bez straty pôvodnej farby a čistoty.

Ďalšou výhodou je, že budete môcť umiestniť veľké množstvo fotografií zmysluplným a zaujímavým spôsobom v ich chronologickom poradí –  je to oveľa jednoduchšie urobiť v knihe ako triediť tisíce súborov do priečinkov v počítači. Fotografie v albume môžu byť doplnené pamätnými nápismi, citátmi, riadkami z básní, farebnými nálepkami, pohľadnicami, výstrižkami z časopisov a novín. Jedným slovom sa postaráte o všetku výzdobu, čím vytvoríte jedinečnú a veľmi cennú vec pre rodinu. Prezeranie fotografií, starostlivé otáčanie stránok je oveľa príjemnejšie ako klikanie na tlačidlo myši, listovanie stovkami fotografií rovnakého typu .

Vyberte si zo širokej ponuky fotoalbumov obchodu Mall.sk a urobte radosť svojim blízkym. Pri vypĺňaní tam nedáte len pár fotiek, ale ukážete svoju kreativitu a talent, vložíte do toho kus svojej duše.

Inzercia

Inzercia

Platená inzercia. Články s týmto označením nie sú redakčným obsahom portálu. Viac informácií o možnostiach spolupráce nájdete na www.dobremedia.sk.

Dnes najobľúbenejšie