Po rozvode nemala na vlastný byt. Takto vyriešila naliehavú otázku bývania

Macy Miller je obyčajná žena, ktorá sa tak ako mnohí iní ľudia pasovala s náročnými životnými okolnosťami. Rozvod, nedostatok financií a potreba naliehavo vyriešiť otázku bývania. Žena bohužiaľ nemala nablízku rodinu, ktorá by jej mohla poskytnúť pomoc v ťažkom životnom období a preto sa musela spoľahnúť len sama na seba.

Hypotéka neprichádzala do úvahy a preto  sa žena začala rozhliadať po dostupnejších alternatívach. Nakoniec našla svoje útočisko v mini domčeku s rozlohou len 19 metrov štvorcových. Aj napriek skromným rozmerom v ňom však Macy má všetko, čo k pohodlnému životu potrebuje. Ako hovorí ona sama, jeden človek nepotrebuje k životu obrovské priestory, stačí mu jednoduchý príbytok zariadený s láskou a pokorou.

Macy v minulosti pracovala ako architektka a preto si domček z veľkej časti navrhovala sama. Keďže ide o príbytok na kolesách, nemusela strácať čas so stavebným povolením a môže sa podľa potreby presúvať z miesta na miesto. Okrem toho sú takmer všetky materiály použité na výstavbu príbytku zrecyklované a teda aj ekonomicky omnoho výhodnejšie ako klasické stavebné materiály.

Interiér mini obydlia je maximálne efektívne využitý a nájdete v ňom dostatok úložného priestoru, kuchyňu, kúpeľňu, posteľ a dokonca aj pracovný kút.

Príbeh tejto ženy môže byť inšpiráciou pre mnohých ľudí, ktorí sa chcú osamostatniť a nemajú prehnané nároky na život. Mini domček je ideálnym riešení bytovej otázky pre jednotlivcov, túžiacich po vlastnom životnom priestore.tiny house minidom 1

tiny house minidom 7

tiny house minidom 2

tiny house minidom 3

tiny house minidom 4tiny house minidom 5

tiny house minidom 6

tiny house minidom 10

zdroj: woohome

Dnes najobľúbenejšie