Tento chlapík vzal niekoľko PVC rúrok a navŕtal do nich dierky: Vyriešil problém, ktorý v lete riešia mnohí majitelia psíkov!

Leto pomaly ale isto prichádza a s ním aj čas vysokých teplôt. Vyššie teploty nesužujú len ľudí, ale boria sa s nimi aj naši štvornohí priatelia. Pozrite sa, ako sa s týmto problémom vysporiadal tento muž.

Leto pomaly ale isto prichádza a s ním aj čas vysokých teplôt. Vyššie teploty nesužujú len ľudí, ale boria sa s nimi aj naši štvornohí priatelia. Počas leta je nutné poskytnúť im nielen dostatočné osvieženie, ale aj častejšie kúpanie z hygienických dôvodov. Mnohí psíkovia však kúpanie vyslovenie neznášajú a berú nohy na plecia vždy, keď vidia napustený lavór alebo hadicu.

Tento majiteľ prišiel so šalamúnskym riešením, ktorým zároveň zabil dve muchy jednou ranou. Pre svojho psíka, ktorý mimochodom tiež nepatrí k fanúšikom kúpania, vytvoril skvelú vonkajšiu sprchu. Sprcha okrem očisty poskytuje zvieratku aj príjemnú masáž a osvieženie počas horúcich dní. Jej konštrukcia je veľmi jednoduchá a pokojne ju zvládnete aj vy. Ako hovorí autor tohto nápadu Glen, jeho psík už sám netrpezlivo vyčkáva na svoju pravidelnú sprchu počas horúcich dní.

Takto postupoval:

Najskôr to chcelo trochu otužovania, ale havino si dnes vonkajšiu sprchu doslova užíva!

Dnes najobľúbenejšie