Vezmite hrsť tejto lacnej potraviny, podržte pod vodou a každé ráno pretie tvár: 1 mesiac nepotrebujete make-up ani púder!

Máme ich priamo pod nosom a pritom utrácame desiatky eur za produkty z obchodu, ktoré im nesiahajú ani po päty. Ovsené vločky sú to najlepšie, čo môžete svojej pleti poskytnúť !

Jednoduchý, cenovo dostupný produkt, ktorý nájdeme vo väčšine domácností dokáže omnoho viac, ako len zasýtiť. V skutočnosti ide o ohromného pomocníka, ktorého využijete každá jedna žena.  Zabudnite na drahé masky a procedúry z kozmetických salónov. Obyčajné ovsené vločky dokážu s vašou pokožkou ohromné veci. Toto sú účinky už po pár použitiach:

 1. Vyživujú a zásobia kožné bunky potrebnou vlhkosťou.
 2. Vyčistia pokožku, odstraňujú množstvo toxínov, ako aj iné škodlivé látky.
 3. Odstraňujú zápal a opuch.
 4. Urýchľujú hojenie modrín, popáleniny a mikroúrazy na povrchu pokožky.
 5. Zabezpečujú rýchlu obnovu buniek.
 6. Spomaľujú proces starnutia, zvyšujú elasticitu pokožky a zvyšujú aj jej pružnosť .
 7. Odstraňujú pigmentové škvrny – zosvetľujú ich a tak znižujú ich viditeľnosť.
 8. Znižujú náchylnosť k rýchlemu spáleniu sa na slnku.
 9. Zlepšuje krvný obeh v pokožke.
 10. Zmenšujú póry.

Hypoalergénne, absolútne bezpečné a účinné už po prvých aplikáciách – jedná sa o liečivé masky z ovsených vločiek, ktoré s vašou tvárou dokážu zázraky.

 1. Čierne bodky . Zmiešajte 1 polievkovú lyžicu ovsených vločky s kozmetickým ílom s 1 lyžičkou čerstvej citrónovej šťavy. Aplikujte na pokožku. Počkajte, kým sa maska úplne vysuší. Opláchnite teplou vodou. Opakujte dvakrát týždenne po dobu jedného mesiaca.
  ovsené vločky ráno
 2. Suchá koža . Zmiešajte 1 lyžicu ovsených vločiek s olivovým olejom, 1/2 lyžičkou soli a 1 lyžičkou medu. Touto maskou si masírujte pokožku asi 3 minúty. Po použití opláchnite studenou vodou.
  ovsené vločky pre zdravie
 3. Vrásky . Zmiešajte žĺtok, 1 lyžicu ovsených vločiek a 2 lyžičky olivového oleja. Umyte tvár  čistou vodou. Aplikujte zmes na ešte vlhkú pokožku a nechajte 30 minút pôsobiť. Opláchnite teplou vodou s niekoľkými kvapkami citrónovej šťavy.
  Aké je použitie ovsených vločiek?
 4. Pigmentové škvrny na pokožke. Zmiešajte 2  lyžice ovsených vločiek, 1/2 lyžice kyslej smotany a 2 lyžičky citrónovej šťavy. Naneste na 20 minút a potom opláchnite teplou vodou. Opakujte denne, kým sa pigmentácia nezmení – škvrny budú menej viditeľné.
  domáce masky z ovsených vločiek
 5. Mastná pokožka . Pripravte odvar z nechtíka, zmiešajte s 1 lyžicou ovsených vločiek. Aplikujte zmes každé ráno, kým úplne nevyschne. Potom ju z pokožky odstráňte krúživými pohybmi.
  maska ​​pre mastnú pleť

Výhodou takýchto masiek je, že nefungujú len na jeden problém, ale zároveň pokožku hĺbkovo vyživujú a regenerujú. Očakávajte viditeľné výsledky už po druhom použití .

Ranný postup pre bezchybnú pokožku po 1 mesiaci

ovsená múka

Najlepšie nápady na váš e-mail

Nechajte sa inšpirovať! Každý deň vám pošleme súhrn najlepších nápadov priamo na váš e-mail.

Všetko je veľmi jednoduché. Vezmite za hrsť ovsených vločiek, zovrite do dlane a tú dajte pod prúd teplej vody. Keď vločky zmäknú, jednoducho si s nimi pár minút masírujte tvár a potom opláchnite. Vločky pleť perfektne očistia, regenerujú a zároveň vyživia a rozjasnia. Opakujte denne a po mesiaci sa nemusíte skrývať za nánosy make-upu a púdru. pokožka bude krásna ako nikdy! :-)