Oversize mikiny sú stále obrovským trendom. Ako ich nosiť, aby váš outfit nebol nudný?

Prvý dôvod, pre ktorý ľudia siahajú po mikinách, je zrejme pohodlie pri ich nosení. Väčšina ľudí si ich preto spája so športom či pohybovými aktivitami. Okrem chvíľ prežitých športom a času stráveného doma však môžete mikiny využiť aj na každodenné nosenie do školy alebo práce. A keďže je stále viac ľudí, ktorí preferujú pohodlie aj mimo svojho bývania, stávajú sa čoraz väčším trendom a súčasťou aj iných, ako športových outfitov. Preto si teraz ukážeme aj iné a netradičné kombinácie oblečenia s mikinami, ktorými sa môžete inšpirovať aj vy.

Zdroj: Patrícia Lukáčová

Siahnuť radšej po pánskych alebo dámskych mikinách?

Kedysi bolo normálne nakupovať si oblečenie výhradne svojej veľkosti, a tak obliecť si niečo o pár čísel väčšie bolo pre ženy prípustné skôr len v prípadoch núdze. Dnes už je ale aj módny priemysel o čosi benevolentnejší, preto sa oversize veci stali neoddeliteľnou súčasťou ženských šatníkov a naozaj nikto už nerieši, či je daný kúsok váš, alebo ste si ho len ukradli zo skrine vášho priateľa.

Pozor by ste si však mali dať na niektoré strihy pánskych mikín, ktoré nemusia tak úplne polichotiť ženskej postave. Skončiť by ste mohli s výzorom vreca zemiakov, a po tom predsa netúži žiadna žena.

Klasika, ktorá neomrzí

Ak sa však stále bojíte experimentovať a radšej sa držíte nohami pevne na zemi, určite vám nie je neznáma kombinácia oversize mikiny, obtiahnutých džínsov a klasických tenisiek. V teplejších mesiacoch sa nebojte vymeniť tenisky za zaujímavé šľapky alebo sandálky, čím ožívíte aj zdanlivo tak obyčajný outfit.

Zdroj: Patrícia Lukáčová

Nesmrteľná kombinácia, vďaka ktorej vyniknú dlhé nohy

Dlhé nohy sú pastvou pre oči okoloidúcich samy o sebe. Existuje však jeden trik, vďaka ktorým vyniknú ešte viac. Klasické tenisky, čierne silonky a mikina zakrývajúca kratučké kraťasy. Pokiaľ vám ani toto nestačí a chcete vášmu otfitu dodať kúsok odvahy a drzosti, siahnite po pančuškách s očkami alebo dierami.

Zdroj: Patrícia Lukáčová

Kombinácia na zimné mesiace

V chladnejších mesiacoch sa zvykneme, pochopiteľne, čoraz teplejšie obliekať. Teplá veľká mikina sa tak stáva nielen módnym doplnkom, ale aj hrejivou súčasťou studených dní. Váš outfit však ani v tomto prípade nemusí byť zďaleka tak nudný, ako si myslíte. Stačí si obuť čižmy nad kolená, ktoré sú stále horúcim trendom. Okrem toho, že sa budete po celý čas cítiť pohodlne, sľubujem vám, že určite nezamrznete a vyslúžite si obdivné pohľady okolia.

Keď už len mikina nestačí

S pribúdajúcimi mesiacmi čoraz viac klesá aj vonkajšia teplota, preto sa treba pripraviť na chvíle, kedy už mikina alebo sveter jednoducho stačiť nebudú. Na kombináciu mikiny a vysokých čižiem pokojne oblečte elegantný kabát a presvedčte sa aj samy, že to určite nie je krok vedľa.

Zdroj: Patrícia Lukáčová

Mikina a lodičky?

Posledná kombinácia je zrejme trochu netradičnejšia, no o to zaujímavejšia. Aj keď nejde o nič svetoborné, stále sa nenájde veľa žien, ktoré by sa bez problémov dali na podobné kombo. Že spojenie jednoduchej oversize mikiny s elegantnými nohavicami a lodičkami nemôže vyzerať dobre? Určite nájdete každý z týchto prvkov aj u vás doma, a tak sa môžete presvedčiť na vlastnej koži. Síce takýto outfit nie je úplne vhodný na príležitosti vyžadujúce si elegantné oblečenie, okolie týmto zdanlivo šialeným módnym počinom určite zaujmete aj v bežné dni.

Picture of Inzercia

Inzercia

Platená inzercia. Články s týmto označením nie sú redakčným obsahom portálu. Viac informácií o možnostiach spolupráce nájdete na www.dobremedia.sk.

Dnes najobľúbenejšie