Outfity s adidas Ozweego – k čomu nosiť populárne tenisky?

Pri pohľade na obuv adidas Ozweego, môžeme bez pochýb skonštatovať, že je to nezvyčajná a mimoriadne originálna obuv. Svedčí o tom hoci aj fakt, že na zvršku bola umiestnená informácia, že obuv vznikla v roku 2098. Je to naznačuje, že použité technológie predbiehajú súčasnosť a zároveň predstavujú nadviazanie na prototyp z roku 1998. Trochu futuristický vzhľad môže odstrašiť z obavy o ich náročné dopasovanie k bežnému looku. Ale aj napriek zdaniu, to vôbec nie je také zložité!

Originálne, ale univerzálne

Model adidas Ozweego je ďalšími topánkami, ktoré zapadajú do trendu ugly shoes, čiže medzi tie takpovediac škaredé. Svojim dizajnom pripomínajú kultové bežecké topánky, ale zároveň boli zavedené štýlové úpravy a technologicky boli prispôsobené aktuálnym požiadavkám. V skutočnosti neuveriteľne populárny trend Dad shoes porušuje akékoľvek pravidlá a obmedzenia, pokiaľ ide o kompletizovanie outfitov. Obuv ako adidas Ozweego je možné nosiť doslova ku všetkému, ale osobitne dobre bude vyzerať s voľným oblečením v mestskom alebo športovom štýle.

V obchode Sizeer nájdeme bohatý výber mikín typu hoodie alebo kengura od značiek ako Nike, adidas, Timberland alebo Fila. Podobne je to aj s teplákmi. K topánkam Ozweego, ktoré sú masívne, najlepšie budú pasovať joggery. V závislosti od farby našej obuvi môžeme staviť na oblečenie v tlmených farbách alebo priam naopak – živých a krikľavých. Pre dámy, ktoré chcú vždy vyzerať elegantne, ale nadovšetko si cenia pohodlie, ideálnou kombináciou bude model Ozweego a ľahké šaty adidas v mestskom štýle.

Doplnok outfitov

Ak ste fanúšikmi značky adidas, ale nemusíte veľmi tepláky s logom po celej dĺžke nohavice, môžete siahnuť po doplnkoch, ktoré taktiež nájdete v ponuke Sizeer. Veľmi často práve ony predstavujú príslovečnú čerešničku na torte.

Dokonalým doplnkom outfitu, ktorý sa dodatočne hodí viac do športového štýlu bude šiltovka adidas. Ak však hľadáme aj praktickosť a funkčnosť lepšie je si vybrať vak alebo tašku okolo pásu. Pri obúvaní tenisiek, trendsetteri nepochybne siahnu aj po vysokých teniskách Solid Crew Sock – takéto spojenie sa už stalo kultovou klasikou.

Dnes najobľúbenejšie