Nemáte žalúzie a vadí vám ostré slnko? Táto žena prišla s perfektným nápadom, ako to vyriešiť!

Anne sa presťahovala do svojho nového bytu v rušnom meste. Kedže nemala žalúzie ani záclony, musela nájsť iný spôsob ako uniknúť pred ostrými lúčmi slniečka a pohľadmi zvedavých susedov.

Anne sa presťahovala do svojho nového bytu v rušnom meste. Namiesto krásneho výhľadu na okolie, sa však musela zmieriť s tým, že hneď naproti jej bytu sú ďalšie obytné budovy. Mladá žena tak doslova videla do kuchyne bytu v susednej budove. Ďalším problémom boli ostré slnečné lúče, ktoré do bytu dopadali v skorých ranných hodinách.

Kedže Anna nemala v byte rolety, vymyslela rýchle a navyše aj skutočne krásne riešenie.  Na okno naniesla zmes kukuričného škrobu a vody, následne na natreté miesta pripevnila záclonu a na ňu naniesla ďalšiu vrstvu zmesi škrobu a vody.

Toto riešenie nielen vyzerá krásne, ale zároveň je aj veľmi praktické. Nepoškodí okno (dá sa ľahko odstrániť pomocou teplej vody) a príjemne prepúšťa do interiéru svetlo – na rozdiel od ťažkých závesov. Ak sa vám tento nápad páči, neváhajte a vyskúšajte to aj vy!

lace-privacy-window1-min

lace-privacy-window2-min

lace-privacy-window4-min

zdroj: diycraftproject

Dnes najobľúbenejšie