Muž naplnil 66 000 pohárov dažďovou vodou. Keď sa kamera vzdiali, budete ohromení, čo v skutočnosti vytvoril!

Tento muž zorganizoval skutočne nezvyčajnú umeleckú výzvu. Projekt, ktorý až do svojho dokončenia ostal pre verejnosť záhadou.

Umelec Sage Belo verí, že umenie má slúžiť človeku a jeho úlohou je upozorňovať na problémy, ktoré trápia ľudí a zlepšovať tak ich životy.

Tento muž zorganizoval skutočne nezvyčajnú umeleckú výzvu. Projekt, ktorý až do svojho dokončenia ostal pre verejnosť záhadou. Spolu s dobrovoľníkmi rozložil na zem 66 000 pohárov, ktoré postupne napĺňali dažďovou vodou. Celkovo použili až 15 000 litrov dažďovej vody, ktorú zafarbili a postupne plnili do pohárov rozložených po zemi. Keď skončili a kamera zabral dielo s väčšej vzdialenosti, všetci uvideli to úžasné dielo – zafarbené poháre znázorňovali podobu dieťaťa v maternici.

Úžasné posolstvo

Serge chcel spolu s ostatnými dobrovoľníkmi upozorniť na problém nedostatku vody, ktoré sužujú najmä chudobné oblasti Afriky a Ázie. Voda, je pre život nevyhnutná a rovnako ju potrebuje dospelý človek, ako aj rodiaci sa život, ktorý zatiaľ nemôže prehovoriť. Silné posolstvo obletelo celý svet a je dôkazom, že kreativita, nápaditosť a umenie sú najkrajšie, keď slúžia dobrej veci.

Dnes najobľúbenejšie