Ponožku naplnila vločkami a vložila ju do kúpeľa. Tento nápad pomôže s nepríjemným problémom!

Naoko zvláštny nápad vám rýchlo a účinne pomôže s veľmi nepríjemným problémom. Oplatí sa vyskúšať.

Ekzém je veľmi nepríjemným kožným ochorením. V akútnej forme sa vyznačuje silným svrbením, začervenaním, vyrážkami a zápalom. Okrem medikamentóznej liečby existujú aj prírodné metódy, ktoré dokážu akútne príznaky zmierniť a pokožku upokojiť. Jedným z nich sú aj ovsené vločky. Upokojujúci kúpeľ z vločiek, je vynikajúcou prírodnou cestou, ako od bolestivých príznakov uľaviť.

Liečivý kúpeľ z ovsených vločiek

Potrebujeme:

Ponožku

Ovsené vločky

Postup:

Ovsené vločky naplníme do ponožky, uviažeme a pripevníme na kohútik vo vani tak, aby cezeň pretekala teplá voda. V kúpeli je vhodné ostať aspoň 20-30 minút.

Liečba ekzému je zložitý proces, ktorý môže trvať celé roky. Prírodné metódy môžu pomôcť v zmierení akútnych príznakoch a prispieť k liečbe kožného ochorenia.

Vločky majú upokojujúce, antibakteriálne a čistiace vlastnosti. Práve preto sú vynikajúcim prostriedkom v boji proti ekzémom.

...

Rovnako si môžete vyrobiť aj zdravú žinku na umývanie tela. Vločky pokvapkajte olivovým olejom a zabaľte do čistej handričky na umývanie tela, zaviažte a v sprche týmto pomocníkom umývajte telo.

Okrem vločiek je vhodný aj žihľavový či harmančekový kúpeľ.