Nové trendy v záhradách

Domov je miestom, kde sa každý z nás môže realizovať mnohými spôsobmi. Vždy je čo vylepšovať a čo upravovať. Raz sa pokazí jedno, inokedy zase druhé.

Domov je miestom, kde sa každý z nás môže realizovať mnohými spôsobmi. Vždy je čo vylepšovať a čo upravovať. Raz sa pokazí jedno, inokedy zase druhé.

Postupom času sa všetky veci opotrebúvajú a treba ich vymeniť. Na druhej strane sú častým dôvodom rekonštrukcií a vylepšovaní nové trendy, ktoré sa každým dňom menia. Spôsobom ako si vylepšiť exteriér je hneď niekoľko. No v dnešnej dobe sa do popredia dostáva stále viac dlažba v dekore dreva. Táto dlažba je multifunkčná a využiteľná kdekoľvek, bez ohľadu na to, či ide o exteriér, alebo nie.

Výhodou tejto dlažby je hlavne to, že môže byť použitá aj na miestach, kde by klasická drevená podlaha nemala šancu. Dôležitou vlastnosťou dlaždíc z porcelánu je, že neprepúšťajú vlhkosť, to znamená, že ich môžeme použiť, či už v kúpeľni, alebo kuchyni. Týmto miestnostiam s unikátnou dlažbou dodáte tak romantický nádych prepojený s exotikou a netradičnosťou.

V lete je záhrada ideálna na posedenie s priateľmi

Po dokonalej dlažbe je dobré doladiť exteriér aj slnečnou plachtou, ktorá zabezpečí pohodlné a príjemné posedenie s priateľmi v záhrade. Jedinečné slnečné plachty prinášajú tieň, po akom ste vždy túžili. Plachty sú vyrábané z kvalitných materiálov, ktoré sú kombináciou technológie a skvelého dizajnu. Výhodou týchto plachiet je aj veľká variabilita, kde si zákazník môže vybrať z rôznych farieb, látok a materiálov. Plachty sa dajú vďaka naklápacím mechanizmom aj posúvať.

Ak si zrekonštruujete záhradu pre príjemné posedenia, určite nechcete, aby vás obťažovali vtáky. Nikto by si nežiadal mať na terase, či balkónoch trusy, ktoré sa veľmi ťažko odstraňujú. Presne preto by ste mali zamedziť vtákom, aby si vybudovali hniezda niekde v blízkosti vášho domova. Účinnou ochranou proti vtákom sú hroty. Hroty ochránia vaše obydlia pred stavbou nových hniezd väčšími druhmi vtákov, ako sú napríklad holuby. Montáž týchto hrotov je veľmi jednoduchá, stačí naniesť vrstvu lepidla a hroty jednoducho priložiť tam, kde ich chcete mať.

Vytvorte zo svojej záhrady dokonalým miestom oddychu a zaručeného pokoja.

Najlepšie nápady na váš e-mail

Nechajte sa inšpirovať! Každý deň vám pošleme súhrn najlepších nápadov priamo na váš e-mail.