Neviete dieťa naučiť zaväzovať šnúrky? Tento jednoduchý trik pomohol už tisíckam rodičov!

Hovorí sa, že túto zručnosť by malo ovládať každé dieťa už pred nástupom do školy. Ak to vášmu dieťatku nejde, máme pre vás skvelý trik, ktorý pomohol už tisíckam detí!

Hovorí sa, že túto zručnosť by malo ovládať každé dieťa už pred nástupom do školy. Nie pre každé dieťa je vytvorenie mašličky na šnúrkach ľahkou záležitosťou. Po opakovaných neúspešných pokusoch rodičia často zvolia cestu menšieho odporu a dieťaťu jednoducho kúpia topánočky na suchý zips.

Pomohla mnohým deťom

puma_shoes

Mamička Kirsten Johnson tento problém riešila aj so svojimi deťmi a po opakovaných nezdaroch sa rozhodla pre malý zlepšovák. Metódu však žena nevymyslela, len ju oprášila a poskytla tisíckam ďalších rodičov ako skvelú pomôcku. Túto metódu poznala a úspešne aplikovala už Kirstenina babička a možno bude známa aj vám. Kirsten dnes dostáva stovky správ od rodičov, ktorým metóda tiež pomohla. Táto metóda predstavuje zjednodušenie klasického postupu zaväzovania šnúrok a pre dieťa jednoduchšia na zapamätanie aj prevedenie. Funguje ako predstupeň k zvládnutiu náročnejšieho klasického zaväzovaniu šnúrok.

Ak má aj vaše dieťa problém s naučením sa klasického postupu, neváhajte a vyskúšajte s ním túto metódu.

Dnes najobľúbenejšie