Nemôžete na návštevu? Objednajte doručenie kvetov

Venovať kvetiny k rôzny príležitostiam patrí k spoločenskému bontónu. A nemali by sme na to zabúdať ani v dnešnej dobe, kedy sú naše možnosti doručiť ich osobne obmedzené. Možnosť, ako kvetiny doručiť, existuje.

Donáška kvetov je obľúbenou službou a využíva ju stále viac zákazníkov

Služba Kytica-expres.sk vám umožní poslať kvetiny, ale aj rôzne darčekové sety či kvetinové koše kamkoľvek na Slovensku. Dokonca, aj ak máte rodinu za hranicami, v ČR, nie je problém kvetiny poslať do ktoréhokoľvek českého mesta či obce. Hustá sieť pobočiek v obidvoch krajinách umožňuje dovoz kvetov už do 90 minút od objednania služby. Objednávky sú možné 24 hodín denne.

Kvetiny teda necestujú cez celú republiku. Služba kvety online – Kvetiny-expres.sk, to je hustá sieť pobočiek s kvalitným sortimentom a s perfektnými aranžérkami. Každá z pobočiek dostáva denne čerstvé kvetiny priamo z Holandska.

Kedy zvoliť doručenie kvetov na diaľku?

Napríklad v dnešnej dobe, keď máme obmedzovať osobný kontakt. Služba je vhodná, aj keď nemôžete prísť na oslavu, na návštevu za pacientom, či keď len chcete niekoho milo prekvapiť. A je jedno, že ste ho ráno videli doma. Kvetiny doručené trebárs do práce milo prekvapia každého. Objednať ich môžete samozrejme aj vtedy, keď ste dlhodobo niekde v zahraničí. Online objednávkový systém nerozlišuje hranice.

Prostredníctvom donáškovej služby môžete dokonca vyriešiť aj smutnú udalosť a zaslať na miesto konania poslednej rozlúčky smútočné kvety či pohrebný veniec. Niekedy tým vyriešime to, že sa rozlúčenia nemôžeme zúčastniť. Inokedy je pre nás praktické nechať doručiť kvetiny na miesto, než ich osobne v kvetinárstve vyzdvihovať a potom doručovať.

Perfektne pripravený e-shop s kyticami „našepkáva“, aké kvetiny zaslať

E-shop nám odporúča vhodné jarné, letné aj jesenné kytice. Samozrejmosťou sú pompézne kytice ruží. Všetky kvety sú v perfektnej kondícii, čerstvé a vydržia. Perfektne vypadajú tiež aranžované do košov.