Nemecká kvalita pracích prostriedkov za slovenské ceny? To je Waschkonig!

Zloženie pracích práškov na Slovensku oproti tým pre rakúsky alebo nemecký trh je rozdielne. Tým je prací prášok rovnakej značky, ale určený pre náš trh menej účinný. Výrobcovia to potvrdili, avšak na príčine je vraj rozdielne spotrebiteľské správanie gazdiniek vo východnej Európe oproti gazdinkám v tej západnej. Môžeme oponovať, veď všetky ženy chcú, aby ich bielizeň bola krásne biela, bez škvŕn a navyše aj dlhšie voňala.

Viete aký účinný je váš prací prášok, ktorý používate alebo sa rozhodujete, akému praciemu prášku dať prednosť? Ako sa už v mnohých testoch potvrdilo, priama úmera medzi cenou a kvalitou neexistuje. Chcete investovať do drahších výrobkov, ktoré prezentujú kvalitu alebo vás skôr zaujíma lákavá cena? Nech sa už rozhodnete akokoľvek, odporúčame vám vyskúšať nemeckú kvalitu pracích prostriedkov Waschkönig za slovenské ceny.

Waschkönig – prací kráľ

Výrobcom značky Waschkönig je nemecká firma Clovin Germany GmbH. Spoločnosť Clovin vyrába čistiace prostriedky už od roku 1995. Waschkönig ponúka kvalitný rad prostriedkov, ktoré zahŕňajú: pracie prášky, gély a kapsule, aviváže, odstraňovače škvŕn, ako aj odstraňovače vodného kameňa a čistiace tablety pre práčky. Ešte ste ich nevyskúšali? Pracie prostriedky Waschkönig sú novinkou na našom trhu, ale ich atraktívna cena z nich robí bezkonkurenčný sortiment nemeckých kvalitných pracích prostriedkov.

Pracie gély alebo klasické pracie prášky?

Pri praní si musíte uvedomiť, že každá forma pracieho prostriedku je určená na niečo iné. Klasické pracie prášky sú najúčinnejšie na pranie bielej bielizne. Nachádzajú sa v nich bieliace zložky, ktoré gél v takom veľkom množstve nemôže obsahovať. Ale, ak sa chcete zbaviť mastnoty a idete prať farebnú bielizeň, tak lepšou voľbou je gél Waschkönig – color gél na farebnú bielizeň. Je efektívny a určený na pranie farebnej bielizne. Účinne odstraňuje všetky druhy špiny už pri nízkych teplotách. Nespôsobuje šedivenie a ničenie tkaniny.

Na pranie bielej i svetlej bielizne a taktiež na škvrny rastlinného charakteru sú vhodnejšie klasické pracie prášky, napríklad Waschkönig – univerzálny prací prášok. Je určený aj na ručné pranie. Navyše obsahuje zložky, ktoré chránia vašu práčku pred usadzovaním vodného kameňa.

Prečo používať pracie kapsule Waschkönig

Už ste niekedy vyskúšali kapsule alebo tablety na pranie bielizne? Ich prednosťou je jednoduché dávkovanie, pri ktorom sa vám nestane, že by ste dali do prania menej alebo veľa pracieho prášku. Nespôsobia zanesenie dávkovača prášku na práčke, pretože sa vložia do bubna priamo k bielizni. Výborne sa rozpúšťajú aj pri nízkych teplotách a aj napriek menšiemu množstvu pracieho prostriedku zaručujú rovnakú účinnosť ako prací prášok. Vyskúšajte kvalitné kapsule na pranie Waschkönig, ktoré sa predávajú aj na farebnú bielizeň. Výborne vyperú, odstránia odolné škvrny a zmäkčujú tkaniny.

Kvalita za rozumnú cenu

Aj nemecké pracie prostriedky sú dostupné za slovenské ceny a stojí za to ich vyskúšať. Je len na vás, či siahnete po klasickom pracom prášku alebo po géle, či kapsuliach Waschkönig. Ich cena je veľmi priaznivá vo vzťahu k najznámejším značkám a svojou kvalitou sa im určite vyrovnajú.

Inzercia

Inzercia

Platená inzercia. Články s týmto označením nie sú redakčným obsahom portálu. Viac informácií o možnostiach spolupráce nájdete na www.dobremedia.sk.

Dnes najobľúbenejšie