Po 50-tke vám dá do poriadku postavu, pomôže s bolesťou kĺbov, opuchmi a únavou: Vymeňte vodu s citrónom za tento zázračný recept!

Po 50-tke sa objavujú prvé vážnejšie zdravotné komplikácie, telo nás neposlúcha ako za mlada a ak sa náhodou snažíte schudnúť, čaká vás tŕnistá cesta. Zlý životný štýl, únava, toxíny a hormonálne zmeny sa podpisujú nad negatívnymi zmenami. Najčastejšie nás trápi naberanie hmotnosti, zadržiavanie vody, problémy s trávením a bolesti kĺbov.

Máme pre vás jednoduchý a odskúšaný recept, ktorý dokáže prebudiť pomalý metabolizmus, zbaviť telo nahromadenej vody a tým znížiť opuchy. Nápoj tiež odbúrava toxíny z tela, pomáha pri bolesti kĺbov, zápaloch a ako bonus pomáha pri chudnutí. Zabudnite na obyčajnú citrónovú vodu, skúste tento ju aspoň na pár dní vymeniť za tento nápoj, Uvidíte sami, ako dokáže pomôcť.

Potrebujeme:

2 citróny – umyte ich vo vode s jablkovým octom, aby ste odstránili chémiu

3-4 strúčiky cesnaku

2 cm koreňa zázvoru

1 liter vody

...

Postup:

Umyté citróny odšťavíme a kôru nakrájame na mesiačiky.

Do hrnca dáme vodu,  pridáme kôru, necháme prejsť varom.

Cesnak si roztlačíme a zmiešame s nastrúhaným koreňom zázvoru.

Tekutinu zložíme z plameňa a po chvíli pridáme cesnak so zázvorom a šťavu z citrónov. Pijeme každé ráno po prebudení, vždy pred raňajkami. Užívajte 10-14 dní a potom si dajte na 10 dní prestávku. Už po 10-tich dňoch by ste však mali cítiť na sebe zmenu. Ak je tekutina príliš kyslá, môžete ju rozriediť s vodou. Ak máte problémy s vysokým tlakom, mali by ste vynechať zázvor.