Dajte tomu šancu, keď pôjdete spať a schudnete rýchlejšie: Dajte si pohár tohto nápoja – spaľuje tuk kým spíte!

Určite viete, aký dôležitý je spánok pre zdravie nášho tela a celkovú vitalitu. Málokto však tuší, že spánok nám môže pomôcť aj pri chudnutí. Samozrejme, nemôžete počítať, že sa ráno zobudíte s tehličkami na bruchu, ale môžete stimulovať spaľovanie tukov počas hodín, kedy telo odpočíva. Zrýchli sa vám metabolizmus aj počas dňa a účinok sa dostaví nielen na vašom tele, ale aj na zdraví. Nápoj totižto pomôže aj očistiť tráviaci systém a zlepší jeho fungovanie. Zdravé trávenie sa rovná lepšia imunita, zdravšia pleť, vlasy, viac energie a celkovo vám zlepší zdravie. Čo je najlepšie, tento mimoriadne účinný nápoj nemá vedľajšie účinky.

Stačí, ak pred odchodom do postele urobíte toto!

Aby nápoj naozaj fungoval tak, ako má, je dôležité nejesť 2 hodiny predtým, ako pôjdete spať. Potom si bezprostredne pred spánkom dajte 1 pohár tohoto nápoja a choďte spať ako zvyčajne. Nápoj funguje počas noci a upraví vám trávenie, kým spíte. Účinne spaľuje tuky a už po pár dňoch by ste sa mali po prebudení cítiť lepšie. Neskôr, budete sami prekvapení, keď si opäť zapnete nohavice, ktoré ste už dlho nemali na sebe. Ak chcete chudnutie maximalizovať, je ideálne upraviť si aj jedálniček počas dňa a zvýšiť aktivitu počas dňa (napríklad namiesto jazdenia autom do práce začnite chodiť peši) – tak chudnúci efekt urýchlite.

Večerný chudnúci nápoj

Potrebujeme:

  • 1 lyžicu jablčného octu
  • kúsok citrónu
  • malá hrsť petržlenovej vňate
  • 1 lyžičku mletej škorice
  • 1 lyžičku kvalitného medu
  • vodu

Postup:

Najlepšie nápady na váš e-mail

Nechajte sa inšpirovať! Každý deň vám pošleme súhrn najlepších nápadov priamo na váš e-mail.

Do šálky si pripravte nasekanú petržlenovú vňať, jablčný ocot, škoricu a vytlačenú citrónovú šťavu. Zalejte vriacou vodou, dobre premiešajte a nechajte mierne vychladnúť. Do nápoja potom primiešajte čajovú lyžičku medu a len vypite.

Ako užívať:

  • Čerstvo pripravený nápoj vypite každý večer pred spaním.
  • Nápoj nemá žiadne vedľajšie účinky, môžete ho piť dovtedy, kým nebudete s výsledkom spokojní.
  • Všetky zložky tohto nápoja sú mimoriadne účinné nielen pri spaľovaní tukov, ale na celkové zdravie. Vďaka nemu sa zbavíte aj toxínov, zlepšíte si trávenie a tým aj celkové zdravie.

Zdroj: organichealthcorner.com