Tento nápad som videla na internete a veľmi som mu neverila: Keď uvidíte výsledok, dvakrát si rozmyslíte, čo urobíte so starým svetrom!

Neverila som, že niečo z toho vznikne, no bola som veľmi prekvapená. Za pár chvíľ som mala tieto krásne tekvice. Ženy, ak máte trochu voľného času, svetre, ktoré nenosíte a šikovné ruky, tieto nápady si určite nenechajte ujsť.

Videla som to na internete už skôr, ale až teraz prišiel čas na vyskúšanie tohto nápadu. Príležitosť si ma našla sama – maródka a kopec voľného času, ktorý vás doslova prinúti nejak sa zabaviť.

V skrini som konečne uskutočnila veľké triedenie – staré veci som zhromaždila na jedno miesto a všimla som si,koľko hrubých svetrov už dávno nenosíme a zbytočne len zaberajú miesto v skrini. Svetre boli ešte v pomerne dobrom stave – len sem tam nejaká dierka či vyšúchané miesta, ale inak nič hrozné, bolo mi ľúto vyhodiť ich do odpadu. Neverila som, že niečo z toho vznikne, no bola som veľmi prekvapená. Za pár chvíľ som mala tieto krásne tekvice. Ženy, ak máte trochu voľného času, svetre, ktoré nenosíte a šikovné ruky, tieto nápady si určite nenechajte ujsť.

Utešené tekvice

A budete v teplúčku

Roztomilá čelenka

Podrážka zo žabiek a starý sveter = teplé čižmičky

Oblečený črepník

Zohreje a vyzerá skvele

Utešené postavičky

Obal na fľašu

Čiapka

Stolička je ako nová

Kabelka

Peračníky

Na sviečky

Hračka

Prasknutá váza vyzerá opäť skvele

Vrecúška na bylinky

Pončo pre dcérku

Vianočné dekorácie

Podkolienky

Peňaženka

Dnes najobľúbenejšie