Toto vám uberie roky: Nápady na letné účesy, ktoré vás omladia, osviežia a pristanú každej žene!

Sú svieže, mladistvé a pritom elegantné. Navyše, veľmi jednoducho sa udržiavajú a upravujú.

Krásne tipy na účesy, z ktorých si určite vyberie každá žena. Sú svieže, mladistvé a pritom elegantné. Navyše, veľmi jednoducho sa udržiavajú a upravujú. Ak premýšľate nad zmenou, práve letné mesiace sú tým pravým časom.

Trendy letné účesy

Bob

Jednoduchý a veľmi štýlový účesy, ktorý pristane každej vekovej kategórii. Odporúča sa však najmä ženám po štyridsiatke. Pôsobí mladistvo, ľahko a sviežo. Na leto je to ideálna voľba.

Bob vyzerá vynikajúco v rôznych prevedeniach. Každý deň môžete s rovnakým účesom vyzerať inak.

Lob

Predĺžená verzia účesu Bob, podčiarkuje ženskosť a vyzerá skvele aj vtedy, keď nevenujete špeciálnu pozornosť jeho úprave.

...

Kara

Tento účes pristane prakticky každej dáme, pretože každá si môže nájsť svoj vlastný spôsob, ako ho nosiť. Výborne vyzerá bez ohľadu na to, či cestičku nosíte v strede alebo na pravej či ľavej strane.

V tejto sezóne sú veľmi populárne aj asymetrické verzie tohto účesu.

Postupný zostrih

Pre každého kto sa nemôže popýšiť prirodzene bohatým objemom vlasov. Tento účes ich rpevzdušní, vyzerajú bohatšie, objemnejšie a stačí len prehrábnuť prstami a účes vyzerá skvele.

Ofina výborne skryje vrásky aj príliš vysoké čelo. Dlhšiu ofinu môžete počas tropických dní jednoducho sčesať nabok.

Účes Garcon

Ide o najkratšie zostrihy pre ženy. Spravidla je v tomto účese hlavnou hviezdou ofina, s ktorej dĺžkou môžete experimentovať. Účes pôsobí dievčensky, žensky a dokonca uberie aj nejaké tie kilá navyše.

Pixie

Účes, ktorý sa k nám vrátil zo 60-tych rokov minulého storočia. Nenáročný na úpravu a ideálne pre jemné vlasy bez objemu.