Toto vám uberie roky: Nápady na letné účesy, ktoré vás omladia, osviežia a pristanú každej žene!

Sú svieže, mladistvé a pritom elegantné. Navyše, veľmi jednoducho sa udržiavajú a upravujú.

Krásne tipy na účesy, z ktorých si určite vyberie každá žena. Sú svieže, mladistvé a pritom elegantné. Navyše, veľmi jednoducho sa udržiavajú a upravujú. Ak premýšľate nad zmenou, práve letné mesiace sú tým pravým časom.

Trendy letné účesy

Bob

Jednoduchý a veľmi štýlový účesy, ktorý pristane každej vekovej kategórii. Odporúča sa však najmä ženám po štyridsiatke. Pôsobí mladistvo, ľahko a sviežo. Na leto je to ideálna voľba.

Bob vyzerá vynikajúco v rôznych prevedeniach. Každý deň môžete s rovnakým účesom vyzerať inak.

Lob

Predĺžená verzia účesu Bob, podčiarkuje ženskosť a vyzerá skvele aj vtedy, keď nevenujete špeciálnu pozornosť jeho úprave.

Najlepšie nápady na váš e-mail

Nechajte sa inšpirovať! Každý deň vám pošleme súhrn najlepších nápadov priamo na váš e-mail.

Kara

Tento účes pristane prakticky každej dáme, pretože každá si môže nájsť svoj vlastný spôsob, ako ho nosiť. Výborne vyzerá bez ohľadu na to, či cestičku nosíte v strede alebo na pravej či ľavej strane.

V tejto sezóne sú veľmi populárne aj asymetrické verzie tohto účesu.

Postupný zostrih

Pre každého kto sa nemôže popýšiť prirodzene bohatým objemom vlasov. Tento účes ich rpevzdušní, vyzerajú bohatšie, objemnejšie a stačí len prehrábnuť prstami a účes vyzerá skvele.

Ofina výborne skryje vrásky aj príliš vysoké čelo. Dlhšiu ofinu môžete počas tropických dní jednoducho sčesať nabok.

Účes Garcon

Ide o najkratšie zostrihy pre ženy. Spravidla je v tomto účese hlavnou hviezdou ofina, s ktorej dĺžkou môžete experimentovať. Účes pôsobí dievčensky, žensky a dokonca uberie aj nejaké tie kilá navyše.

Pixie

Účes, ktorý sa k nám vrátil zo 60-tych rokov minulého storočia. Nenáročný na úpravu a ideálne pre jemné vlasy bez objemu.