Po rokoch im doslúžila chladnička: Namiesto toho, aby ju vyhodili, prišli s geniálnym nápadom – teraz ich teší viac, ako keď fungovala!

Títo ľudia vám ukážu, že to ide aj inak. Namiesto toho, aby chladničku vyhodili, celý spotrebič, alebo jeho súčasti využili úplne iným - originálnymi spôsobom. Pozrite sa na tie skvelé nápad!

Chladnička patrí k spotrebičom, ktoré sú povinnou výbavou hádam každej domácnosti. Keď však doslúži, väčšinu z nás nenapadne nič lepšie, ako ju jednoducho vyhodiť na skládku a kúpiť si nový spotrebič. Títo ľudia vám ukážu, že to ide aj inak. Namiesto toho, aby chladničku vyhodili, celý spotrebič, alebo jeho súčasti využili iným – originálnymi spôsobom. Pozrite sa na tie skvelé nápad

Chladič nápojov a jedla – funguje aj bez elektriny

Aj bez pripojenia na elektrinu dokáže chladnička skvele udržať teplotu. Šikovný otecko z neho spravil vonkajší chladiaci bar na jedlo a nápoje – stačí dať do vnútra ľad a zatvoriť. Navyše, vďaka drevenému obkladu tento nápad aj skvele vyzerá. Rodina sa zhoduje, že teraz ich teší viac, ako keď fungovala!

Stena z chladničky ako minibar a na odkladanie vecí v domácnosti

Najlepšie nápady na váš e-mail

Nechajte sa inšpirovať! Každý deň vám pošleme súhrn najlepších nápadov priamo na váš e-mail.

Mriežka z chladničky ako prehľadná domáca šperkovnica

Regále poslúžia v dielni

Študenti na internáte ju využili ako úložný priestor

Stačí natrieť a vyzerá skvele aj v pracovni

Domček pre psíka

Potravinová komora, do ktorej sa mole len.tak nedostanú

Na pestovanie kvetov

Namiesto pivnice – udržiava stálu teplotu