Fantastický pomocník na ceste za štíhlejšou postavou a lepším zdravím: Takéto chutné chudnutie sa nám páči!

Začali ste sa zdravšie stravovať, pridali ste fyzickú aktivitu a vašim cieľom je dostať sa do leta do formy? Máme pre vás recept na vynikajúci koktail, ktorý vám pomôže s chudnutím a zároveň bude pre vás chutnou odmenou za zdravý životný štýl :) Fantastický pomocník  na ceste za štíhlejšou postavou!

Vďaka kombinácii týchto surovín je koktail nielen chutný, ale aj mimoriadne účinný v boji s nadbytočnými kilami. Každá prísada výborne funguje aj samostatne, ale spolu sú ešte silnejšie a účinok sa dostaví rýchlejšie.

Ako funguje koktail

Pohánková múka obsahuje vitamíny, minerály, vlákninu, zdravé tuky a monosacharidy.


Zázvor normalizuje metabolizmus a zlepšuje vstrebávanie potravy. Znižuje tvorbu hormónu, ktorý vyvoláva nielen hlad, ale aj spôsobuje priberanie. Okrem toho, už v malom množstve tohto koreňa sa nachádza veľa účinných antioxidantov a minerálov.

...

Kefír čistí črevnú mikroflóru a zlepšuje fungovanie tráviaceho traktu. Keďže je to probiotikum, obsahuje všetko, čo potrebujete na normalizáciu črevnej mikroflóry.

Med zabraňuje množeniu škodlivých mikroorganizmov, dopĺňa energiu a vyplavuje toxíny. Spolu s ostatnými zložkami vznikne naozaj chutný, zdravý, výživný koktail.

Potrebujeme:

1 PL pohánkovej múky

1 krúžok zázvoru

200 ml kefíru

1 ČL medu

Postup:

Príprava je veľmi jednoduchá. Stačí len zmiešať všetky suroviny, naliať do sklenenej nádoby a nechať v chladničke cez noc, aby sa všetko pekne spojilo v jeden účinný koktail.

Nasledujúci deň vyberte nádobu z chladničky a nechajte ju na stole, aby sa zahriala na izbovú teplotu. Na lačný žalúdok vypite pohár vlažnej vody s citrónovou šťavou a potom, po 20 minútach, si namiesto raňajok dajte tento koktail. Tento postup opakujte dva týždne.

Zdroj: sovkusom.ru