Najlacnejšie črepníky na sadenice, ktoré môžete zasadiť priamo do pôdy

Pozrite si jednoduchý návod, ako vyrobiť najlacnejšie črepníky, do ktorých môžete zasadiť semienka a vyčkávať, kým konečne vykuknú z pôdy ako zelené rastlinky. Navyše, ich výroba je skutočne jednoduchá a po niekoľkých pokusoch vám to pôjde jedna radosť.

Pozrite si jednoduchý návod, ako vyrobiť najlacnejšie črepníky, do ktorých môžete zasadiť semienka a vyčkávať, kým konečne vykuknú z pôdy ako zelené rastlinky. Navyše, ich výroba je skutočne jednoduchá a po niekoľkých pokusoch vám to pôjde jedna radosť. Najlepšie na týchto domácich črepníkoch je fakt, že ich môžete pokojne zasadiť do pôdy, keď sú sadenice pripravené. Sú totiž vyrobené z novín, ktoré sa v pôde rýchlo rozložia. Niekoľko vrstiev papiera zabezpečí dostatočnú pevnosť na udržanie obsahu na svojom mieste.

Po tom, ako sú črepníky vyrobené, stačí ich naplniť substrátom, semienkami a zvlhčiť obsah trochou vody. Nezabudnite črepníky podložiť, aby ste si nezašpinili parapetu, alebo miesto, kde budú črepníky položené. Črepníky sú ideálne pre sadenice, ktoré nevyžadujú veľké množstvo vlahy.

FZKZI1SIM5WJIEI.LARGE

FK4OAMEIM5WJI1G.LARGE

FG2ORWVIM5WJI1H.LARGE

FPDM8UAIM5WJI38.LARGE

FAYER54IM5WJI3C.LARGE

FKCY0M5IM5WJI3T.LARGE

FJ88VP7IM5WJJ29.LARGE

FNLW7UFIM5WJI3V.LARGE

FQ4I261IM5WJI43.LARGE

FMCA3ZPIM5WJI4A.LARGE

FDB82NWIM5WJI4B.LARGE

F9EJWMPIM5WJICG.LARGE

FGCUE7JIM5WJI7S.MEDIUM

FD5B74DIM5WJI81.LARGE

FZGIIWYIM5WJJKK.LARGE

FR9X3BPIM5WJJKL.LARGE

FBCHSOMIM5WJL0U.LARGE

VIDEO:

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

zdroj: instructables

Dnes najobľúbenejšie