Na dôchodok snívali o dome v horách: Našli chatku s rozmermi len 27 ㎡, čo našli vo vnútri ich v momente presvedčilo!

Manželský pár dlho hľadal ideálne miesto na ktorom budú môcť prežiť jeseň života v objatí prírody. Vždy si predstavovali, že budú žiť v priestrannom drevenom domčeku v lese, na priestrannom mieste, na ktorom by sa mohli stretávať s celou rodinou. Keď natrafili na romantickú chalúpku, očarila ich už na prvý pohľad. Problémom však bol rozmer tejto stavby, ktorý bol skutočne maličký. Ešte horšie bolo zistenie, že domček má rozmery len 27 metrov štvorcových, čo bolo menej, ako obývačka v dome týchto manželov.

Aj napriek tomu sa však rozhodli, že domček chcú vidieť aj z vnútra a urobili dobre. Priestor vo vnútri je totiž skutočným majstrovským dielom. Riešený je tak, že geniálne využíva každý jeden centimeter priestoru a zmestila sa doň úžasná kuchyňa, obývačka, jedáleň, spálňa s „odpočinkovým kútikom“ a samozrejme aj kúpeľňa.

  

Chalúpku privezú kam si len poviete!

Na dôchodok snívali o domčeku v horách: Natrafili na malinkú chatku s rozmermi len 27 ㎡, to čo našli vo vnútri ich však v momente presvedčilo!

...

Čo je najlepšie, chalúpka sa dá ľahko previezť na miesto, na ktorom ju manželia chceli mať. Stačí ju len postaviť na základy, upevniť a okrem vysnívaného miesta tak mali aj svoje vysnívané bývanie – v prírode, no blízko ku svojej rodine.

 

zdroj: velemenyarena